Archowum tagów: życie

Lis 25

Trochę słów o zdrowym stylu życia

Przed nami wiosna, a razem z nią ciepłe dni, kiedy to spróbujemy obnażać więcej ciała. Kiedy nareszcie zrzucimy z siebie grube swetry i wełniane spodnie, może się okazać, że przybyło nam tu i ówdzie. Co zrobić? Wiosenka za rogiem, a tutaj taka oponka? Zamiast popadać w histerię, wystarczy podejść do kłopotu mądrze.

Paź 14

Czym jest AED i dlaczego wszyscy powinniśmy potrafić z niego korzystać?

Defibrylatory AED to urządzenia, które mogłyby uratować ludzkie życie przez przywrócenie akcji serca. Warte są one kilka tysięcy złotych i są powszechnie udostępniane w wielu miejscach użyteczności publicznej.
Użytkowanie tego typu urządzeń opiera się na wykonywaniu dyktowanych przez AED poleceń, polegających {m.in.|np.

Paź 10

Kitesurfing Hel może nam zaoferować

Wielkim zainteresowaniem szczycą się sporty ekstremalne, a co się z tym wiąże, możemy okazać się być pewni, że ich szeroka propozycja usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. Z tego powodu właśnie potrzeba się zastanowić, czy i my nie wyszukamy tam czegoś najlepszego dla siebie, szczególnie że będziemy mogli przebierać, czy chcemy na ekstremalne wypady wyjeżdżać nad morze czy w góry.

Wrz 27

Jak poprawić efekty diety? Dowiedz się więcej o zdrowej wodzie

Nowoczesny tryb życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy przemęczeni, większość naszego czasu przeznaczamy na pracę. Nie odpoczywamy, zbyt mało sypiamy. Na dodatek, fatalnie się odżywiamy. Spożywamy byle co i byle gdzie. W rzeczywistości, chodzi nam jedynie o zabicie odzywającego się głodu. Tymczasem, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Bardzo ważna jest również woda.

Sie 30

Czy wszystkim znana jest historia kung fu? Czy ta sztuka walki jest ciągle nauczana?

Każda sztuka walki jest przydatna w życiu. Jest wiele korzyści, które są związane z posiadaniem takich umiejętności. Oczywiste, że najbardziej znany plus to możliwość obronienia siebie. Za sprawą umiejętności zadawania ciosów oraz obrony przed napastnikiem, możliwe jest podjęcie walki w każdej, nawet bardzo dramatycznej sytuacji. Istneija też oczywiście inne korzyści.

Starsze posty «