Archowum tagów: zęby

Lip 09

Jakie zalety mają implanty zębowe

Implanty zębowe to protezy dentystyczne, mające na celu wypełnić częściowy ubytek zęba w jamie ustnej. Protezy te mogą zbudować koronę zębową w szczęce, przez co decydują się na nie także osoby, chcące mieć całkowicie nowe, piękne zęby. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet.

Cze 19

Warto dbać o zęby, gdyż ich zły stan ma wpływ na cały nasz organizm i może przyczynić się do powstania niebezpiecznych chorób

W ostatnich latach medycyna poczyniła wielkie postępy. Dzięki licznym innowacjom dzisiaj możemy troszczyć się o zdrowie zębów o wiele lepiej niż jeszcze całkiem niedawno. Bardzo wiele osób wybiera aparaty na zęby, które chociaż są niewygodne mogą dać niesamowite efekty.

Cze 12

W jaki sposób prawidłowo należy dbać o stan swoich zębów, z jakich powodów przeglądy kontrolne u dentysty mają takie znaczenie?

Problemy z próchnicą bardzo często występują, i to pośród dorosłych oraz dzieci. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka. Przede wszystkim bardzo duży wpływ na zęby będzie miała nieodpowiednia dieta. Jeżeli ktoś zamiast owoców i warzyw wybiera gazowane napoje lub słodycze, to jest zupełnie zrozumiałe, że pojawiają się u niego ubytki. Jest to w szczególności niebezpieczne przy małych dzieciach, które już chcą samodzielnie używać szczoteczek, ale jednocześnie nie do końca poprawnie myją zęby.

Gru 17

Starajmy się o jakość swojego uzębienia!

Byłoby wspaniale, gdyby przynajmniej jedna osoba po zaznajomieniu się z owym artykułem nareszcie zrozumiała, że tak naprawdę w żadnym razie nie można obawiać się dentystów. Wiadomo: są milsze rzeczy, aniżeli akurat wizyta u dentysty, lecz zwracajmy uwagę na jedno: wreszcie przynajmniej posiadane przez nas zęby będą sporo bardziej urokliwe.

Gru 07

Zadbaj o swój uśmiech – czyli jak postępować kiedy zauważymy problemy z zębami?

Postępujące osiągnięcia w medycynie dają nam coraz większe możliwości. Jesteśmy w stanie przeprowadzać z pełnym sukcesem skomplikowane operacje albo też znacznie poprawiać komfort naszego życia. Rozwój nie ominął również takich dyscyplin jak stomatologia czy też ortodoncja. Większości z nas dentysta nie przynosi zbyt dobrych wspomnień.

Starsze posty «