Archowum tagów: zęby

Wrz 15

Jaką pastę do zębów stosować?

Odwiedziny u stomatologa nieczęsto zaliczają się do przyjemnych dla zwykłych ludzi, stąd jeśli się da dobrze jej uniknąć. W dzisiejszych czasach sporą liczbę problemów ze zdrowiem, chociażby dziąseł czy z problemami z próchnicą są w stanie pomóc błyskawicznie i efektywnie rozwiązać wykwalifikowani specjaliści. Lepiej jednakże czasem powziąć konkretne działania zapobiegające poważnym kłopotom z zębami, które może sprawiać zarazem niedbałość o zęby, jak i zbytek fluoru.

Wrz 03

Warto posłuchać rad ortodonty w kwestii wad zgryzu

Rodzice maluszków z problemem z zębami zawsze poszukują pomocy wśród najlepszych. Oferta, z jaką wychodzi do wszystkich osób zainteresowanych ortodonta, jest bardzo rozbudowana oraz indywidualnie dopracowywana. Doskonałe podejście zarówno do pacjentów dorosłych, jak i do dzieci gwarantuje rozpoczęcie właściwego leczenia z pełnym zaangażowaniem. Pełna profilaktyka oraz leczenie zębów na wysokim poziomie to specjalność cenionego szczególnie specjalisty. Wady zgryzu są szybko usuwane, przede wszystkim u najmłodszych, którym aparaty ortodontyczne bardzo pasują.

Wrz 02

Jakie zalety mają implanty zębowe

Implanty zębowe to inaczej protezy dentystyczne, które mają na celu wypełnić częściowy ubytek zęba w jamie ustnej. Protezy te mogą zbudować koronę zębową w szczęce, dlatego decydują się na nie również osoby, które chcą mieć zupełnie nowe zęby. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet.

Sie 10

Warto dbać o zęby, gdyż ich zły stan ma wpływ na cały nasz organizm i może przyczynić się do powstania niebezpiecznych chorób

Ostatnio nauka poczyniła znaczne postępy. Dzięki najróżniejszym wynalazkom dzisiaj możemy dbać o uzębienie niesłychanie lepiej niż jeszcze parę lat temu. Wiele ludzi wybiera aparaty na zęby, które choć są niekomfortowe mogą dać niesamowite efekty.

Cze 07

Zadbaj o swój uśmiech – czyli jak postępować kiedy zauważymy problemy z zębami?

Postępujące sukcesy w medycynie dają nam coraz większe możliwości. Jesteśmy w stanie przeprowadzać z powodzeniem skomplikowane operacje czy też znacznie polepszyć komfort naszego funkcjonowania. Postęp nie ominął również takich dyscyplin jak stomatologia czy też ortodoncja. Większości z nas dentysta nie kojarzy się zbyt pozytywnie.

Starsze posty «