Archowum tagów: zdrowie

Lut 20

Codzienne ćwiczenia, a zdrowie

Kiedy rok temu zaszedłem do lekarza rodzinnego, dostrzegł, że po prostu mocno się zapuściłem. A więc przytyłem, zacząłem miewać spore problemy zdrowotne. Dobrze, że doktor potrafi być przekonujący, ponieważ po jego namowach w znacznym stopniu zmieniłem swoje funkcjonowanie. Czyli zacząłem każdego dnia ćwiczyć. Najbardziej pomocne jest bieganie: biegam kilka kilometrów co jakieś dwa dni. Taka dawka aktywności fizycznej sprawiła, że nareszcie przestałem nagminnie tyć, a do tego sporo schudłem.

Lut 19

Zdrowe gotowanie

Istnieje wiele rzeczy, jakich należy dowiedzieć o stosowaniu soli i doprawiania potraw. Sól to inaczej chlorek sodu, jaki najczęściej występuje w życiu częściej niż jakikolwiek inny pierwiastek chemiczny. W dzisiejszych czasach warto dowiedzieć się o niej więcej. Wybór odpowiedniego źródła informacji na temat gotowania przy użyciu soli nie jest zazwyczaj sprawą prostą. W tej sprawie non stop pokutuje wiele mitów. Kto potrzebuje dowiedzieć się więcej na temat ich osądu może wpisać w swoją wyszukiwarkę sieciową hasło gotowanie bez soli.

Lut 18

Pragniesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem? Już w tej chwili zainwestuj w bieżnie Kettler bądź zapisz się na kurs karate, gdzie wszyscy zakładają kimona!

Aktywny tryb życia wiedzie coraz więcej mieszkańców Polski, jest to oczywiście dobra nowina, ponieważ ruch to zdrowie. Sporo ludzi uprawia jogging, nordic walking czy jeździ na deskorolce, jednakże są to aktywności, jakie jesteśmy w stanie praktykować przy ładnej i słonecznej aurze.

Lut 17

Współczesna medycyna – jak działa w praktyce

W sumie nie ma w naszym kraju takiej osoby, która nie uskarża się na jakość służby zdrowia. Prawda jest taka, że nie jest OK, choć w sumie to wszystko zależy od typu szpitala i miasta. A poza tym, ludzie w naszym kraju bardzo często sądzą, że na Zachodzie jest perfekcja.

Lut 17

Asortyment sklepów z lekarstwami i kosmetykami – jak współcześnie wskazane jest zadbać o swoje zdrowie?

Dzisiaj dbanie o własne zdrowie jest o wiele łatwiejsze. Z jakiego powodu? Ludzie posiadają do dyspozycji nadzwyczaj zróżnicowany wachlarz zaawansowanych badań, które pozwalają na profilaktykę oraz wczesną diagnostykę różnego rodzaju schorzeń. Co więcej, nie bez znaczenia jest również zróżnicowany asortyment bezpiecznych leków, pomocnych w leczeniu. Lekarstwa są oferowane przez apteki, które dziś pracują także w Internecie.

Starsze posty «