«

»

Sty 09

Zaskocz wszystkich odmienionym wyglądem – diety, które działają!

Pozbyć się kilogramów na wiosnę pragnie większość z nas, ale nie każdy z nas wie jak zrobić to dobrze. Na ogół z poradą przychodzą nam koleżanki lub… internet – potężne okno na świat. Chwila na zapoznanie się z tematyką i dowiadujemy się, że aktualnie najczęściej stosowanymi dietami są: dieta 1000 kcal, dieta z kaszą jaglaną czy Dukana.

Dieta 1000 kcal opiera się na redukcji spożywanych kalorii jedynie do 1000 dziennie. Naturalnie w postaci potrzebnych organizmowi składników odżywczych, wówczas dieta będzie skuteczna i bezpieczna.

Postaw na odpowiednią dietę

dieta, jabłka
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Diety z kaszą jaglaną (diety oczyszczające) polegają nie tylko na pozbyciu się kilogramów, ale na oczyszczeniu organizmu z toksyn porady dietetyka na Przyjmowanie pokarmów bogatych w tłuszcze, białka, białą mąkę oraz cukier, wywiera negatywny wpływ na samopoczucie. W związku z tym zdarza się, iż narzekamy na ból głowy czy apatię. Kasza jaglana spożywana przez co najmniej 3 dni, 5 razy dziennie pomoże nam uporać się z dolegliwościami. Przepisów na niskokaloryczne dania z kaszą w roli głównej najlepiej szukajmy w internecie.
Jeśli mowa o diecie Dukana, podzielona jest na fazy, w których spożywamy poszczególne produkty spożywcze. Skuteczna dla osób, które definitywnie chcą się pozbyć niechcianych kilogramów.

Wytrwaj w swoim postanowieniu

dieta, posiłek, zdrowie
Autor: Bielmar
Źródło: Bielmar
Wiedzmy, że najgorsze są początki, gdy organizm tęskni za dotychczasowym pożywieniem. Złudne wrażenie – przyjdzie dzień, w którym nam za to podziękuje. Pamiętajmy też, aby przy wszystkich dietach pić dużo wody mineralnej! Ma ona ogromny wpływ na spadek łaknienia oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Głodówki? Tylko trwające parę dni, i to tylko i wyłącznie dla zdrowych osób. Efekt? Oczyszczony z toksyn organizm, wspaniałe samopoczucie, dużo energii, ale kilogramy? Przeważnie te same, więc nie jest to rozwiązanie dla kogoś, kto chce się z nimi pożegnać na zawsze.
Co jakiś czas opracowywane są kolejne, cudowne sposoby na pozbycie się niechcianych kilogramów. Istotne jest byśmy z namysłem podeszli do tematu. Drastyczne diety mogą nas zniechęcić i wywołać uczucie rozdrażnienia. Poszukajmy więc takiej, która będzie bogata w witaminy i minerały, a jednocześnie uboga w puste kalorie i… smaczna – najskuteczniejsze diety dla Ciebie.

Szalenie nam przyjemnie, że ten artykuł zostawił po sobie pozytywne uczucie. Mamy zamiar zaprosić Cię do kolejnej strony – tam można zobaczyć również inne wątki.

Tylko wtedy niegroźny nam będzie efekt jojo.