«

»

Maj 13

Wygrana na boisku – idealne obuwie piłkarskie

Wiosna tuż, tuż… Jednak po czym zauważymy, że rozpoczęła się na dobre? Organizując eskapadę poza teren miasta. Świeże powietrze zawsze mile widziane, więc wsiadamy na rowery! Po drodze spotykamy spragnionych ruchu,słońca ludzi: na rowerach, w czasie spaceru, czy biegu. Zachwycające widoki, lecz ruszamy dalej – cała naprzód ku nowej przygodzie, taka gratka nie zdarza się co dzień!

spód buta Nike CTR360
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Po chwili, rzuca nam się w oczy rozentuzjazmowany tłum na zielonej trawie. Zgadza się! Właśnie trwa mecz piłki nożnej, miejscowego klubu piłkarskiego. Sezon czas zacząć!

Tłumy gapiów spragnionych wrażeń, całe pokolenia rodzin dopingujące do rozgrywki drużyny, a wszystkim przyświeca jeden cel – wspaniała rozgrywka, przyprawiona właściwa porcją ducha walki.

Futbol ma to szczęście by cieszyć się w naszym kraju konsekwentnie trwającą popularnością.

Zainteresowała Cię ta informacja? Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej – odwiedź serwis (https://www.equiversum.pl/pl/c/Siodla-ujezdzeniowe/116) a na pewno poznasz mnóstwo ciekawych faktów.

Na skutek przekonania, że na boisku nie ujrzymy nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu. Atmosfera w klubach miejskich czy też na obszarach prowincjonalnych sprzyja spotkaniom i integracji między mieszkańcami. Aby zacząć grać, nie musimy posiadać sporych nakładów finansowych na ekwipunek (jak w przypadku wielu innych sportów) czy warsztaty. Dobrze widziane są dobre buty i chęci. A buty są najważniejsze, i to nie tylko z uwagi na komfort, ochronę i bezpieczeństwo nóg. Model butów, ich wygląd i tworzywo z którego powstały ma istotne znaczenie dla jakości naszej gry. Chociaż nie istnieje but wyposażony w „celownik”, poprawnie dostosowane do stopy obuwie będzie pomocne na murawie w konsekwencji czego polepszy znakomitość podań i uderzeń. Buty muszą więc być ponad wszystko wygodne i dobrze „leżeć” na stopie. Jeśli w czasie meczu chcemy poczuć się jak gwiazdy piłki nożnej możemy stać się właścicielami np butów firmy Nike, w których na boisku pojawiają się Roberto Carlos, Figo czy Rooney. Dobrze spisze się nam model Nike t90 (Nike T90), lecz jego brat Nike ctr360 (nike CTR360 na stronie też zrobi z nas drugiego Messiego na boisku. Wspomniane modele są do siebie bardzo podobne, więc najlepiej udajmy się do sklepu, przymierzmy dwa modele i wracajmy na boisko strzelać w „okienko”.

Dostarczajmy emocji sobie i kibicom, a także bądźmy przykładem dla tych najmłodszych. Albowiem gdzieś na Orlikach kopią piłkę nowi następcy gwiazd futbolu, i powinniśmy wpoić w nich uczciwe podejście, waleczność i miłość do tego pasjonującego sportu.