Archowum tagów: waga

Sty 24

Jeżeli tylko pojawiają się cieplejsze momenty, zaczynamy coraz mniej optymistycznie spoglądać na swój wygląd zewnętrzny

Najczęściej w czasie zimy, nawet tej spokojnej nieco się rozleniwiamy, przez co tyjemy w niektórych partiach ciała. Nawet jeśli w czasie sezonu zimowego przybierzemy na wadze tylko kilka kilogramów, to warto je od razu zrzucić, dlatego że w czasie kolejnej zimy mogą przyplątać się kolejne kilogramy.

Gru 01

Dieta odchudzająca daje sporo, ale to nie wszystko

Porady dla przebudzających się nareszcie z długiego letargu życiowego – a więc jeżeli kogoś faktycznie zainteresowały rady dot. procesu odchudzania, mocno możliwe, że rzetelna lektura owego tekstu może odpowiedzieć na najważniejsze zapytania.

Wrz 30

Trener personalny – z jakich przyczyn dobrze jest wybrać zajęcia z profesjonalistą?

Marzenia o szczupłej sylwetce towarzyszą większości osób, jakie mają choćby parę kilogramów nadwagi. Niestety wiele nie ma w sobie dostatecznie dużo motywacji, by zacząć ćwiczyć oraz zmienić swój sposób żywienia na zdrowszy. Pomóc nam w tym może trener osobisty Poznań. Nie zaprzeczaj od razu, że jest ci niepotrzebny i świetnie dasz sobie radę sam.

Wrz 19

Jak jeść zdrowo i nie tracić dużo czasu na zakupy i gotowanie? Dieta pudełkowa jest w modzie!

Gdy zamierzamy stracić na wadze, nierzadko pojawia się kłopot z przygotowywaniem dietetycznych potraw. Może ograniczać nas brak czasu. Czasami trudno też samemu zbilansować posiłki. Problemem staje się także gotowanie innego posiłku dla rodziny i innego dla siebie. W takiej sytuacji sprawdzą się doskonale gotowe rozwiązania!

Mar 11

Wczasy korzystne dla naszego zdrowia

Przed nami miesiąc wypoczynkowy. Oczekiwaliśmy na ten czas cały rok. W końcu zasłużyliśmy na wypoczynek. Już od paru miesięcy planujemy nasz tegoroczny wypoczynek. Przeglądamy atrakcyjne oferty biur podróży. W ofercie, jak zawsze, cała masa wspaniałych wycieczek.

Starsze posty «