Archowum tagów: waga

Gru 01

Dieta odchudzająca daje sporo, ale to nie wszystko

Porady dla przebudzających się nareszcie z długiego letargu życiowego – a więc jeżeli kogoś faktycznie zainteresowały rady dot. procesu odchudzania, mocno możliwe, że rzetelna lektura owego tekstu może odpowiedzieć na najważniejsze zapytania.

Lis 22

Jeżeli tylko pojawiają się cieplejsze momenty, zaczynamy coraz mniej optymistycznie spoglądać na swój wygląd zewnętrzny

Najczęściej w trakcie zimy, nawet tej łagodnej nieco się rozleniwiamy, przez co tyjemy w niektórych partiach ciała. Nawet jeżeli w ciągu zimy przybierzemy na wadze tylko dwa kg, to warto je od szybko zniwelować, ponieważ w czasie następnej zimy mogą przyplątać się następne kalorie.

Wrz 30

Trener personalny – z jakich przyczyn dobrze jest wybrać zajęcia z profesjonalistą?

Marzenia o szczupłej sylwetce towarzyszą większości osób, jakie mają choćby parę kilogramów nadwagi. Niestety wiele nie ma w sobie dostatecznie dużo motywacji, by zacząć ćwiczyć oraz zmienić swój sposób żywienia na zdrowszy. Pomóc nam w tym może trener osobisty Poznań. Nie zaprzeczaj od razu, że jest ci niepotrzebny i świetnie dasz sobie radę sam.

Wrz 19

Jak jeść zdrowo i nie tracić dużo czasu na zakupy i gotowanie? Dieta pudełkowa jest w modzie!

Gdy zamierzamy stracić na wadze, nierzadko pojawia się kłopot z przygotowywaniem dietetycznych potraw. Może ograniczać nas brak czasu. Czasami trudno też samemu zbilansować posiłki. Problemem staje się także gotowanie innego posiłku dla rodziny i innego dla siebie. W takiej sytuacji sprawdzą się doskonale gotowe rozwiązania!

Mar 11

Wczasy korzystne dla naszego zdrowia

Przed nami miesiąc wypoczynkowy. Oczekiwaliśmy na ten czas cały rok. W końcu zasłużyliśmy na wypoczynek. Już od paru miesięcy planujemy nasz tegoroczny wypoczynek. Przeglądamy atrakcyjne oferty biur podróży. W ofercie, jak zawsze, cała masa wspaniałych wycieczek.

Starsze posty «