«

»

Paź 09

W jaki sposób możesz zadbać o sylwetkę, ale bez żadnej diety?

Diety na odchudzanie są OK, w wielu przypadkach są skuteczne, ale moim skromnym zdaniem zbyt często skupiamy się bardzo mocno na diecie! Czyli jeżeli dostrzeżemy u siebie chociażby małą fałdkę, to błyskawicznie przechodzimy na dietę. A w końcu wcale nie jest powiedziane, że tylko dieta jest odpowiednia. Należy także więcej się ruszać. Można zaryzykować twierdzenie, iż częstsza aktywność fizyczna sprawi, że nareszcie schudniemy, ale bez konieczności przechodzenia na dietę. Choć naturalnie tak czy siak trzeba umiejętnie jeść, to chyba jasne.

kobieta w czasie treningu
Autor: Alejandro Martinez
Źródło: http://www.flickr.com
Początkowo chcę zalecić siłownię. Sam wcześniej obawiałem się pójścia na siłownię, ale na całe szczęście dostrzegłem, iż tak naprawdę nie ma żadnych powodów do obaw. W końcu zwłaszcza trening personalny siedlce to świetne rozwiązanie. Takowy trener jest w stanie sprawić, że będziemy mieli możliwość uprawiać ćwiczenia bez popełniania karygodnych błędów. Doskonale wiem, iż nie we wszystkich przypadkach posiadamy pieniądze, ale w szczególności początki są trudne, czyli to oznacza, że przydałoby się nie popełniać większych błędów, których naprawienie nie będzie należeć do najłatwiejszych.

Osobiście chadzam do fitness Siedlce, w którym jest także doskonale wyposażona siłka. Trener osobisty, który tam jest zatrudniony, to moim skromnym zdaniem fantastyczny specjalista, dzięki któremu od początków nie popełniam żadnych błędów dotyczących treningu. Teraz trener personalny nie – poznaj więcej – jest mi niezbędny, ponieważ mam spore doświadczenie, lecz tak czy siak uważam, że gdybym na starcie swojej przygody z siłownią nie korzystał z jego usług, pewnie miałbym wiele powodów do narzekania. W końcu nie byłem wtedy swoistą alfą i omegą!

Chciałbym także przypomnieć, że chociaż na początku artykułu napisałem, że nie liczy się aż tak bardzo dieta odchudzająca, to naturalnie i tak nie można przesadzać. A więc odchudzanie Siedlce to faktycznie nie tylko przejście na dietę, ale i tak objadanie się nie jest wskazane. Przecież kiepska dieta sprawia, że choć wytrwale ćwiczymy, to tak czy siak efekt nie jest oszałamiający. To wyraźnie pokazuje, iż nigdy nie powinno dojść do tej sytuacji, że będziemy w nieodpowiedni sposób zrzucać wagę. Miej to na uwadze – sprawdź więcej .