«

»

Sty 01

Urządzenia Scholl – z jakich powodów warto kupować?

Regularny relaks i chwile odprężenia są ogromnie istotne. Dużo pomóc w tym mogą urządzenia firmy Scholl, jakie od dziesięcioleci są oferowane na krajowym rynku i cieszą się bardzo dobrymi recenzjami. Opinie te rzecz jasna z nieba się nie wzięły, dziesiątki usatysfakcjonowanych odbiorców potwierdzi, że sprzęty, które kupili służą im długo i bez żadnych problemów.

Autor: Domzdrowia.pl
Z pewnością bardzo przydatny, zwłaszcza dla osób które pracują na stojąco lub muszą dużo chodzić, może być masażer do stóp Scholl DRFB7132. Praktyczny, wygodny w użytkowaniu może pozwolić na odprężenie po całym dniu ciężkiej pracy w domowych pieleszach.

Masażer wyposażony jest przez producenta w dwa programy masowania, a wszystkie przyciski wcisnąć można stopą, bez potrzeby pochylania się. Starczy wlać do niego wody, zainstalować nasadkę i zająć się zmęczonymi stopami. Już po krótkim okresie delikatne ruchy nakładek potrafią rozluźnić zmęczone mięśnie i w szybkim tempie zniwelują zmęczenie. Opisywany model jest w zielonej kolorystyce, natomiast kolejny model, SCHOLL to stylowa, żywa czerwień.

Czy zajmują Cię prezentowane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej tu (http://www.weterynarzkrakow.com.pl/) i odnajdź więcej informacji na przedstawiany temat – na pewno będą bardzo wciągające.

Praca na siedząco może się wydawać wielu osobom niezbyt męcząca, ale wbrew pozorom mocno przeciąża ona plecy i kręgosłup. Po połowie dnia spędzonym na siedząco warto zastanowić się nad relaksem także dla pleców. I w tej sytuacji firma Scholl ma dużo rozwiązań. Jest to fotel do masowania SCHOLL DRMA7437E, doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które muszą pracować na siedząco. Masażer ten można zamontować na każdym krześle, starczy następnie na nim usiąść i załączyć urządzenie. Łagodne wibracje nakładek masujących rozluźnią napięte mięśnie pleców, szczególnie przy kręgosłupie, gdyż one właśnie odczuwają najbardziej siedzącą pracę. W zestawie znajduje się niewielki pilot, jakim można zmieniać tryby pracy.

Firma Scholl poza szeroką gamą urządzeń medycznych jakiś czas temu wprowadziła również linię preparatów na różne dolegliwości. SCHOLL Spray do usuwania kurzajek i brodawek 80 ml to doskonały sposób na pozbycie się niepotrzebnych na cerze, jednak jak z większością medycznych preparatów bywa, należy go stosować zgodnie z zaleceniami producenta.