Archowum tagów: sylwetka

Paź 09

Czy potrafimy skutecznie się odchudzać?

Człowiek chciałby nareszcie schudnąć, ale jednocześnie nie bardzo marzy o codziennych ćwiczeniach, przejściu na dietę odchudzająca, itp. No cóż, tacy właśnie są ludzie! Jednak na całe szczęście to zbyt dalece posunięta generalizacja. Znajdą się takie osoby, które wiedzą, że bez dwóch zdań można zrzucić wagę, ale nie będzie to możliwe, jeśli tryb funkcjonowania nie zostanie znacznie odmieniony. W przeważającej większości przypadków to my sami jesteśmy odpowiedzialni za zbędne kilogramy. Zwalanie winy na genotyp to głupota. Wystarczy w końcu porównać aktualnych nastolatków z tymi, którzy zamieszkiwali nasz kraj powiedzmy 20 lat temu.

Wrz 02

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Wraz z nadchodzącą pogodną porą roku wiele osób zwraca uwagę na dotychczasową metodę odżywiania oraz odbicie w lustrze. Czy na pewno ukochana garderoba sprzed sezonu wiosennego będzie dobrze leżała, kiedy dni staną się ciepłe i słoneczne? Jeśli bogatsza w tłuszcz i kalorie dieta zimowa spowodowała wzrost masy i spadek atrakcyjności, trzeba pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych. Może dobrze było by je zmienić na stałe, żeby przd kolejną wiosną nie martwić się tym ponownie?

Sie 30

Dieta odchudzająca to niekoniecznie odmawianie sobie różnych posiłków

Obecnie coraz częściej można zauważyć, jak sporo osób systematycznie stara się uprawiać sport, by w taki sposób zadbać o własne zdrowie, a także stara się utrzymać figurę w jak najlepszej prezencji. Lecz nie zawsze bywa tak, że ruch fizyczny jest wystarczający do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, ponieważ niezwykle istotne jest, czym dana osoba się żywi.

Sie 25

Podczas wybierania sprzętów sportowych powinno sugerować się ich jakością

Ktoś bardzo mądry powiedział kiedyś, że sport to zdrowie. Ciężko znaleźć sensownie myślącą osobę, która nie zgodzi się z owym twierdzeniem. Naturalnie nie w każdym przypadku sport, w szczególności zawodowy, jest w 100% bezpieczny, ale generalnie osoba uprawiająca sport żyje lepiej, niż człowiek, który w zupełności nie dba o swoją aktywność sportową. Ciężko sądzić, że tego typu człowiek będzie sobie radził z tym by żyć długo, radośnie, no i przede wszystkim w zdrowiu. Jednakże spokojna głowa – w żadnym razie nie jest za późno na zmiany.

Sie 19

Sprzęt sportowy zamawiany przez Internet – szybko i wygodnie

Wreszcie nastała wymarzona wiosna, a razem z nią słoneczne dni. Już niedługo będzie lato i okryje całą Polskę falą upałów. Skwarne dni w lecie najlepiej się spędza nad jeziorem. Ale kiedy zerkniemy na to, co się stało z naszą figurą w ciągu mroźnych zimowych miesięcy, to mamy ochotę uciec jak najdalej.

Starsze posty «