Archowum tagów: sylwetka

Gru 15

Solidny plan treningowy to połowa zrealizowanego planu. Należy zaplanować odpowiednie ćwiczenia, żeby szybko się nie zniechęcić, trzeba też zawsze

Trudności z nadwagą i ogólnie sylwetką, to problem wielu osób, zwłaszcza kobiet. Z całej palety wielu newralgicznych partii ciała, obok pośladków czy ud, na specjalną uwagę zasługują zbyt słabo elastyczne ramiona. Zaczynają pokrywać się tkanką tłuszczową, powstają tak zwane „motylki”. Jak z tym walczyć, jak najlepiej ukształtować ramiona oraz ręce. Najistotniejsze to podjąć wyzwanie i rozpocząć treningi. Ale jak zorganizować sobie taki trening na ramiona?

Gru 11

Czy potrafimy skutecznie się odchudzać?

Człowiek chce wreszcie schudnąć, ale jednocześnie nie za bardzo marzy o regularnych ćwiczeniach, pójściu na dietę, itp. No cóż, tacy właśnie są ludzie! Jednakże na całe szczęście to zbyt wielka generalizacja. Są osoby, które wiedzą, że bez cienia wątpliwości można zrzucić wagę, ale nie będzie to wykonane, jeśli tryb funkcjonowania nie zostanie znacznie zmieniony. Najczęściej to my sami jesteśmy odpowiedzialni za nadwagę. Zwalanie winy na geny to głupota. Wystarczy w końcu porównać aktualnych nastolatków z tymi, którzy zamieszkiwali Polskę jakieś dwadzieścia lat temu.

Lis 17

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Dzisiejszy styl życia jest zdecydowanie zły dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często także bierzemy dodatkowe godziny, chcąc zrobić dobre wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przyjeżdżamy do domu wyczerpani i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze zdrowie i stosunki z najbliższymi. Mamy problemy z zasypianiem i łatwo łapią nas różnego rodzaju choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle lekceważymy.

Lis 13

W jaki sposób skutecznie się odchudzać

Razem z nadchodzącą pogodną porą roku mnóstwo osób zwraca uwagę na dotychczasową metodę odżywiania a także odbicie w lustrze. Czy na pewno garderoba sprzed sezonu wiosennego będzie dobrze leżała, gdy dni staną się ciepłe i słoneczne? Jeśli dieta stosowana jesienią i zimą jednak odbiła się na masie i spadek atrakcyjności, trzeba przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Być dobrze jest je zmienić na stałe, żeby za rok nie musieć się tym zamartwiać?

Lis 05

Zdrowy tryb życia non stop, czyli dlaczego powinniśmy uprawiać sport regularnie?

Chcecie być bardziej szczęśliwi i lepiej wyglądać? Przepis jest niezwykle prosta: wystarczy, że systematycznie będziemy uprawiać sport. Dzięki temu nasza sylwetka stanie jest smuklejsza, a poziom endorfin sprawi, że życie stanie się pełne optymizmu. Jeśli nie uprawiamy żadnego sportu, od teraz powinniśmy to zmienić. Przyczyniamy się nie tylko naszemu zdrowiu, lecz również poprawi to nasze postrzeganie całego świata i innych ludzi.

Starsze posty «