Archowum tagów: sport

Gru 02

Brazylia staje się centrum piłki nożnej

Wyróżniająca się oryginalnością na tle dotychczasowych piłek meczowych brazuca to rezultat pracy wielu profesjonalistów. We wrześniu 2012 roku miało miejsce głosowanie odnośnie nazwy piłki na mistrzostwa w Brazylii i wtedy zwyciężyło właśnie owe określenie. Plebiscyt publiczności jednogłośnie zdecydował się na tę nazwę, bo oddaje ona w perfekcyjny sposób cechy Brazylijczyka. O mistrzostwach świata w piłce nożnej robi się coraz głośniej, bo zbliżają się one sporymi krokami. Każdy fan futbolu czeka na to wielkie wydarzenie w Brazylii.

Lis 21

Sprzęt do gry w piłkę nożną

Każda dyscyplina sportowa wymaga innego sprzętu. Piłka nożna jest z kolei jednym z najbardziej popularnych sportów na świecie. W ten sposób akcesoria mające związek z tą dyscypliną są niezwykle często pożądane. Tak samo jak w pozostałych grach, także w aspekcie piłki nożnej typ i cechy charakterystyczne poszczególnych elementów sprzętu regulują specjalne przepisy.

Lis 16

Najbardziej polecane sposoby odchudzania się zimą

Odchudzanie jest największą zmorą wielu osób, które od dawna są wciąż na diecie – przynajmniej tak uważają. Bardzo wskazany jest jednak ruch wraz ze zdrowym odżywianiem. Żadna dieta nie zagwarantuje naszemu organizmowi i samopoczuciu tego, co gwarantuje właściwy, odpowiednio ułożony jadłospis. Wyłączenie z tak zwanej diety dań w niej niepożądanych dać może zniewalające efekty, z których usatysfakcjonowani będziemy nie tylko pod względem fizyczności, ale przede wszystkim ze względu na nasz nastrój.

Lis 14

Obuwie dla aktywnych

Buty sportowe to kluczowe wyposażenie każdego, kto jest aktywny – to niezaprzeczalny fakt. Na ciało można zarzucić jakąkolwiek koszulkę, lecz na noci trzeba koniecznie założyć porządne obuwie, dopasowane pod gatunek podejmowanej aktywności. Inne buty powinien zamówić ten, kto regularnie gra w piłkę nożną, a inne sportsmen ćwiczący do przyszłych maratonów.

Lis 08

Najpopularniejsze odżywki dla kulturystów – jakie produkty kupić na wzmocnienie masy mięśniowej?

Odżywki dla sportowców to zdecydowanie szalenie popularne preparaty, które w ostatnich latach zażywa zdecydowana większość osób uprawiających czynnie sport. Nie da się zaprzeczyć, iż należy wiedzieć, jak kupić właściwą odżywkę, by prędko uzyskać pożądany efekt a równocześnie nie narazić się na uszczerbek na zdrowiu.

Starsze posty «