Archowum tagów: skóra

Lut 12

Naturalne suplementy – wspieraj swój organizm

Jeżeli chcemy utrzymać zdrowie i doskonałe samopoczucie na długie lata, dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy dostarczamy organizmowi wszelkich potrzebnych składników. Zbilansowana dieta, bogata w białko, złożone cukry, świeże owoce i warzywa to podstawa. Kolejna sprawa to ćwiczenia. Jakikolwiek wysiłek fizyczny sprawi, że poczujemy się lepiej i dłużej będziemy sprawni. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i wycieczki rowerowe zdecydowanie wystarczą. Należy także dbać o siebie. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później pojawią się oznaki starzenia.

Lut 01

Kosmetyki i środki poprawiające wygląd.

Każdy na pewno marzy o efektownych puszystych i błyszczących włosach, gęstych jak lwia grzywa. Dzisiaj możliwe staje się uzyskanie powalających efektów przy pomocy różnorodnych technik zagęszczania i wydłużania włosów, oferowanych w renomowanych salonach fryzjerskich.

Sty 04

Korekcja niedoskonałości urody to obecnie niezwykle modna obszar medycyny. Klienci poddają nie różnym zabiegom, by pozbyć się mankamentów, które uprzykrzają im życie.

Chirurgia kosmetyczna to obecnie szalenie prężna gałąź medycyny. Pacjenci coraz nieprzypadkowo i z większą dzielnością poddają się różnym operacjom, które mają ich żywot uczynić lepszym i pełnym radości. Nie ma się czemu dziwić, gdyż współcześnie realizowane zabiegi dają poręczenie najwyższego stopnia oferowanych usług jak i stuprocentowego stabilności.

Sty 01

Kremy do ciałka, kontra krem ze ślimaka – czyli, co jest lepsze dla naszej skórki

Masz problemy związane ze skórą? Trądzik, rozstępy, przebarwienia – to każda z tych rzecz nie bywa Ci obce? A może masz innego typu problemiki? Przeczytaj nasz felieton, a pomożemy Tobie odnaleźć na tę rzecz jakiegoś typu rozwiązanie!

Gru 28

Coraz więcej osób postanawia zadbać o swój ładny wizerunek i decyduje się na zabieg usuwania rozstępów

Obecnie ogromnie spory nacisk położony jest nie tylko na to, co człowiek prezentuje swoją prezencją, ale także bardzo istotny jest wizerunek zewnętrzny. Na nieszczęście człowiek starzeje się i nic tego nie zmieni. Mimo wielu wynalazków przyszłości jeszcze jednak nie powstał lek młodości, który umożliwi zdrowy i piękny wygląd przez całe życie. Często zdarza się, że razem z wiekiem i zwłaszcza ze zmianą masy ciała pojawiają się na ciele rozstępy. Ten problem dotyczy nie tylko pań, ale również panów. Jeśli więc ten kłopot nas dotyczy dobrze jest wybrać się na specjalistyczne usuwanie rozstępów.

Starsze posty «