Archowum tagów: rowery

Lip 22

Zdrowy ruch w lecie

Okres letni wielu ludziom kojarzy się z błogim spędzaniem wakacji na plaży czy zwyczajnie z długim snem i leniuchowaniem. Dla niektórych osób jest to istotnie rozwiązanie najbardziej korzystne, szczególnie jeśli na co dzień wykonują ciężką fizyczną pracę.

Lip 09

Oferty asortymentu do ćwiczeń

Niełatwo teraz ignorować rozmaite prośby lekarzy czy specjalistów o zadbanie o własną . Dla wielu jednak radykalne zerwanie ze własnymi przyzwyczajeniami życiowymi nie okazuje się wcale przyjemne. Porzucenie lub chociaż pewna zmiana trybu życia przychodzi z olbrzymim trudem. Jak można go pokonać i pokochać sport, taki jaki choćby łyżworolki, dlaczego potrzeba się zmierzyć ze własną słabością?

Cze 30

Jazda na rowerze – styl życia

Wraz z nastaniem lata, nadchodzi czas na rowery. Zasiadamy na rower i jedziemy przed siebie, odwiedzamy przydrożne atrakcje, zaglądamy w zakamarki, których nie da się obejrzeć, jadąc samochodem, oddychamy pachnącym, letnim powietrzem. Tak, to się nazywa życie.

Kwi 28

Jakimi ćwiczeniami fizycznymi można się cieszyć

Uprawianie sportu z pewnością jest bardzo pozytywną rzeczą dla każdego z nas, i to z wielu rozmaitych powodów. Z jednej strony jest to bardzo skuteczny sposób na dbanie o swoje zdrowie fizyczne i nieustanne wzmacnianie swojego organizmu – nie od dziś wiadomo o tym, że osoby z nieco bardziej aktywnym stylem życia są znacznie mniej narażone na choroby i po prostu żyją o wiele dłużej. Oprócz tego sport jest niesamowicie wręcz relaksującym zajęciem który pozwala nam na zapomnienie o swojej szarej rzeczywistości i niejako odreagowanie stresu, który może gromadzić się w nas każdego dnia. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że sporo ludzi pochodzi do tego w dość zły sposób, twierdząc, że takim aktywnościom nie można oddawać się we własnym domu, a czasami pogoda zwyczajnie nie pozwala na uprawianie swoich ulubionych dyscyplin w ciągu całego roku.

Kwi 28

Na pierwszym miejscu musi być bezpieczeństwo

Jeżeli zdecydujemy się na jazdę na rowerze, rolkach, nartach albo łyżwach, to bez wątpienia zawsze musimy poświęcać wielką uwagę do naszego bezpieczeństwa. Czy wszystko jest właściwie przypięte oraz zaczepione, czy w właściwy sposób chronimy nasze łokcie, ale również czy prawidłowo zabezpieczyliśmy naszą głowę w razie gdybyśmy ulegli jakiemuś upadkowi.

Starsze posty «