Archowum tagów: rower

Maj 20

Dla kogo przeznaczone są akcesoria rowerowe retro i jak one mogłyby się prezentować?

Wiele osób lubi stare wyroby. Kolekcjonują stare gramofony lub samowary. Niemało ludzi lubi także jakieś wielowiekowe elementy do swych rowerów, żeby te jawiły się bardziej stylowo.

Kwi 25

Szukamy roweru – damskiego, lecz również dla facetów

Osobom, które na serio pragną wymienić własny rower na nowszy model trzeba napisać w tym momencie wyłącznie jedną rzecz: może Rowery to nie jakieś auta, ale i tak przydałoby się w umiejętny sposób podejść do tematu kupna roweru. Może rady, które lada moment zostaną zamieszczone spowodują, iż ktoś no przynajmniej po części zdoła zakupić ten rower, który bardzo wiernie będzie służyć mu przez długi czas? Wielce realne, choć wiadoma kwestia, że dzisiaj niemalże wszystko jest stosunkowo krótkotrwałe. Na nasze nieszczęście rowery nie są wyjątkiem, no takie czasy.

Lut 26

Jak wybrać dobry kask rowerowy?

Z pewnością większość osób zgodzi się z tym, że należałoby jeździć na rowerze w kasku. Odgrywa on funkcję ochronną i zdoła skutecznie uchronić naszą głowę przed urazami podczas wypadku. Zaś wypadki rowerowe zdarzają się niestety dosyć często. Należałoby więc być poprawnie przygotowanym do jazdy na rowerze.

Gru 04

Propozycja na wczasy na rowerach

Projekt na wakacje na rowerze jest wspaniały dla ludzi czynnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem można dotrzeć wszędzie. A w poniektóre miejsca na dwóch kółkach wskazane jest się wybrać w szczególności. Wycieczka rowerowa jest także znakomitym rozwiązaniem na spędzenie czasu na łonie przyrody, oraz poznanie nieznanych malowniczych miejsc, które na co dzień mijamy. W Polsce jest mnóstwo szlaków rowerowych zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i takich mniej usposobionych. Atrakcyjną trasą rowerową jest ta, która łączy Warszawę z Trójmiastem.

Lis 26

Kilkudniowe podróże rowerem- co zabierać ze sobą oraz jak się pakować na wyjazd, by móc wygodnie jeździć z bagażem

Wybierając się w dłuższą podróż rowerem, musimy pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Najlepiej zabierać jedynie niezbędne rzeczy, żeby nie musieć wozić dużych ciężarów. Odpowiednio spakowani możemy czerpać ogromną przyjemność z jazdy na rowerze. Przed podróżą powinniśmy zrobić listę niezbędnych rzeczy.

Starsze posty «