Archowum tagów: rower

Lut 01

Propozycja na wczasy na rowerach

Propozycja na wakacje na rowerze jest idealny dla ludzi czynnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość dotrzeć wszędzie. A w poniektóre miejsca na dwóch kółkach wskazane jest się wybrać szczególnie. Eskapada rowerowa jest też świetnym wyjściem na spędzenie czasu na łonie przyrody, oraz poznanie nowych malowniczych miejsc, jakie na co dzień omijamy. W Polsce jest wiele tras rowerowych zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i tych mniej usposobionych. Ciekawą trasą rowerową jest ta, która łączy stolicę z Trójmiastem.

Sty 11

Nadchodzi wiosna, pora zadbać o swą formę, aby nie wstydzić się założyć krótkie spodenki

Kiedy na dworze robi się coraz cieplej, zaczynamy bardziej zwracać uwagę na swą figurę. Niestety w wielu przypadkach spostrzegamy, iż tu i ówdzie zrobiło się więcej tłuszczyku, spodnie trudniej się zapinają, a i waga potwierdza nasze przykre domniemania, iż znowu po zimie przybyło nam parę kilogramów. Trzeba jak najszybciej wziąć się za siebie, aby bez wstydu założyć krótsze spodenki i cieszyć się świetną kondycją. Jakie ćwiczenia będą dla nas odpowiednie?

Sty 11

Z jakiego powodu bicykl to tak właściwe urządzenie i które istnieją jego wszelakie typy?

W dzisiejszych czasach obywatele szczęśliwie kładą duży akcent na zachowanie zdrowego trybu życia. Przejawia się to na wszelkie sposoby, przykładowo przyjmowanie zdrowej porcji witamin oraz uprawianie dyscyplin sportowych.

Sty 03

Dla kogo przeznaczone są akcesoria rowerowe retro i jak one mogłyby się prezentować?

Wiele osób lubi stare towary. Zbierają wiekowe gramofony lub odkurzacze. Niemało osób lubi także jakiekolwiek stare części do swych rowerów, ażeby te jawiły się w większym stopniu w stylu retro.

Lis 08

Zdrowy tryb życia non stop, czyli dlaczego powinniśmy uprawiać sport regularnie?

Chcecie być bardziej szczęśliwi i lepiej wyglądać? Przepis jest niezwykle prosta: wystarczy, iż regularnie będziemy uprawiać sport. W efekcie nasza sylwetka stanie jest smuklejsza, a poziom hormonów szczęścia sprawi, iż życie stanie się radośniejsze. Jeżeli nie uprawiamy żadnego sportu, od zaraz należy to zmienić. Przyczyniamy się nie tylko naszemu zdrowiu, lecz również ulepszy to nasze postrzeganie całego świata i pozostałych ludzi.

Starsze posty «