Archowum tagów: rower

Paź 13

Kilkudniowe podróże rowerem- co zabierać ze sobą oraz jak się pakować na wyjazd, by móc wygodnie jeździć z bagażem

Wybierając się w dłuższą podróż na rowerze, powinniśmy pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Najlepiej zabierać jedynie niezbędne akcesoria, by nie musieć wozić dużych ciężarów. Dobrze spakowani będziemy mogli czerpać niezwykłą przyjemność z jazdy rowerem. Przed wyjazdem najlepiej zrobić listę potrzebnych rzeczy.

Sie 25

Podczas wybierania sprzętów sportowych powinno sugerować się ich jakością

Ktoś bardzo mądry powiedział kiedyś, że sport to zdrowie. Ciężko znaleźć sensownie myślącą osobę, która nie zgodzi się z owym twierdzeniem. Naturalnie nie w każdym przypadku sport, w szczególności zawodowy, jest w 100% bezpieczny, ale generalnie osoba uprawiająca sport żyje lepiej, niż człowiek, który w zupełności nie dba o swoją aktywność sportową. Ciężko sądzić, że tego typu człowiek będzie sobie radził z tym by żyć długo, radośnie, no i przede wszystkim w zdrowiu. Jednakże spokojna głowa – w żadnym razie nie jest za późno na zmiany.

Lip 26

Jak wybrać dobry kask rowerowy?

Naturalnie większość ludzi zgodzi się z tym, że należałoby jeździć na rowerze w kasku. Pełni on funkcję ochronną i zdoła efektywnie uchronić naszą głowę przed urazami w trakcie wypadku. Zaś wypadki rowerowe zdarzają się niestety całkiem często. Należałoby więc być odpowiednio przygotowywanym do jazdy na rowerze.

Lut 01

Propozycja na wczasy na rowerach

Propozycja na wakacje na rowerze jest idealny dla ludzi czynnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość dotrzeć wszędzie. A w poniektóre miejsca na dwóch kółkach wskazane jest się wybrać szczególnie. Eskapada rowerowa jest też świetnym wyjściem na spędzenie czasu na łonie przyrody, oraz poznanie nowych malowniczych miejsc, jakie na co dzień omijamy. W Polsce jest wiele tras rowerowych zarówno dla zaprawionych rowerzystów, jak i tych mniej usposobionych. Ciekawą trasą rowerową jest ta, która łączy stolicę z Trójmiastem.

Sty 11

Nadchodzi wiosna, pora zadbać o swą formę, aby nie wstydzić się założyć krótkie spodenki

Kiedy na dworze robi się coraz cieplej, zaczynamy bardziej zwracać uwagę na swą figurę. Niestety w wielu przypadkach spostrzegamy, iż tu i ówdzie zrobiło się więcej tłuszczyku, spodnie trudniej się zapinają, a i waga potwierdza nasze przykre domniemania, iż znowu po zimie przybyło nam parę kilogramów. Trzeba jak najszybciej wziąć się za siebie, aby bez wstydu założyć krótsze spodenki i cieszyć się świetną kondycją. Jakie ćwiczenia będą dla nas odpowiednie?

Starsze posty «