«

»

Lis 25

Przyciągnij internautów w internecie swoją atrakcyjną stroną www – jak to zrobić?

Prowadzenie działalności w internecie wymaga podjęcia szeregu kroków, dzięki którym zapewnimy sobie możliwość dotarcia do wielu klientów i zainteresowania ich swoją ofertą. Podstawą jest rzecz jasna utworzenie strony internetowej, za sprawą której będzie możliwe przekazanie oferty oraz kontakt z klientem. Strona powinna być przejrzysta i kompleksowo wyposażona, a także atrakcyjna wizualnie.

sklep w internecie
Autor: Emily Conwell
Źródło: http://www.flickr.com
Zakładając stronę internetową dla firmy, warto zadbać, by zawrzeć na niej wszystkie konieczne informacje, które są przydatne lub interesujące dla odbiorcy. W zależności od rodzaju działalności firma musi mieć również nierzadko odpowiednie zezwolenie na prowadzenie takiej działalności w sieci. Przykładem są chociażby apteki online – apteka (do sprawdzenia na tej stronie) taka powinna umieścić na swojej witrynie obok regulaminu zezwolenie na prowadzenie sprzedaży lekarstw w internecie. Jeśli więc zajrzymy na czy z kolei na portal takie właśnie zezwolenie znajdziemy – przydatna strona, warto zajrzeć. W ten sposób internauci mają pewność, iż nabywany asortyment jest rzetelnie sprawdzony i pochodzi z odpowiednich źródeł. Kolejną ważną kwestią jest zamieszczenie na stronie odpowiednich certyfikatów potwierdzających jakość proponowanych produktów czy usług, jak również potwierdzenie rzetelności firmy i rekomendacje dla niej.unikalna strona internetowa – (kliknij www.jeger.pl/pl/wzorniki-do-efektow-dekoracyjnych/326-beton-wzornik-5902166632321.html)Rzetelność firmy wyraża się chociażby w tym, że jej asortyment otrzymuje pozytywne komentarze i opinie wśród odwiedzających, potwierdzone rozmaitymi gwarancjami jakości. Przykładem jest system „Zaufanie opinie – mając jego rekomendacje możemy być pewni, że oceny dokonywane przez użytkowników są jak najbardziej wiarygodne. Rekomendację taką posiada chociażby sklep czy z kolei oferujący sprzęt elektroniczny, w tym zwłaszcza komputery

apteka internetowa
Autor: Evan Blaser
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście, oprócz niezbędnych dokumentów i certyfikatów potwierdzających jakość, strona powinna zawierać szczegółowe informacje pomocne klientowi dotyczące sposobu płatności za towar, ewentualnych reklamacji, danych do kontaktu itp. – znacznie więcej przeczytasz na www Pamiętajmy, by stworzenie takiej witryny przekazać w ręce specjalistów, bowiem jest ona wizytówką sklepu online i powinna być w pierwszej kolejności atrakcyjna dla potencjalnego użytkownika.