«

»

Lut 19

Pozbądź się zbędnych kilogramów na wiosnę!

Okres zimowy to nie najlepszy okres dla kobiecych kształtów. Spędzamy sporo czasu przed telewizorem, spożywamy energetyczne, rozgrzewające jedzenie. I nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby ta energia nie przeobrażała się w dodatkowe kilogramy.

weight loss
Autor: TipsTimesAdmin
Źródło: http://www.flickr.com
Ponieważ kilogramom towarzyszy niezadowolenie, spadek energii i brak chęci by cieszyć się nadchodzącym latem. Toteż kiedy zima mija, nadmiar kilogramów warto zrzucić. Mamy dwie wiadomości. Dobrą: mamy jeszcze dużo czasu, by do letnich wojaży pozbyć się paru „zimowych” nadwagi. Gorszą: do dnia dzisiejszego nie opracowana ani jednej diety cud, która odchudzałaby bez naszego zaangażowania.

Jeśli przytyłyśmy 3-5 kilogramów, poradzimy sobie z nimi szybciej niż sądzimy. Jeśli więcej, nie zniechęcajmy się. Odchudzanie nie jest skazane na niepowodzenie – to cel, który każdy z nas jest w stanie zrealizować.

Bez zwłoki zerknij tutaj – to naprawdę gratka dla każdego miłośnika tematu, który w tym artykule opisujemy. Ta wiadomość na pewno da ci do myślenia.

Najbezpieczniej robić to rozsądnie, w odpowiednim tempie i… smakowicie.

Wszyscy liczymy na szybkie efekty. W związku z tym jeśli jest możliwość, by wspomóc się specyfikami – korzystajmy z nich. Rynek apteczny oferuje dużo środków zwiększających skuteczność odchudzania. Preparaty podzielone są zwykle na kilka kategorii. Leki (polecamy pasta do zębów) wspomagające odchudzanie na receptę działają mocniej niż pozostałe toteż musimy je zażywać pod kontrolą lekarza – tutaj.

Dostępne preparaty OTC – bez recepty, nie mają podziału. Dlatego w aptekach znajdziemy preparaty o różnym mechanizmie działania. Są tam zarówno preparaty pęczniejące w żołądku, i rozpychające go (co w następstwie daje uczucie sytości), środki o działaniu przeczyszczającym lub odwadniającym oraz takie, które przyspieszają metabolizm a tym samym, odpowiednio dawkowane przyczyniają się do wzrostu naszej energii życiowej.


Pamiętajmy, iż suplementy diety dla kobiet służą jedynie jako wsparcie podczas diety, a nie jako samodzielne środki odchudzające. Dlatego najlepszym sposobem na skuteczne odchudzanie bez efektu jojo jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych, położenie nacisku na zmodyfikowaną (acz smaczną!) dietę i aktywność fizyczną, natomiast preparaty mogą i powinny być tylko dodatkiem naszego przedsięwzięcia.