«

»

Lut 10

Postaraj się o lepszy wygląd Twojego ciała

Wielu z nas chce pochwalić się swoim pięknym ciałem. Stosujemy różne metody, aby tak właśnie było. Jedne są lepsze, następne mniej korzystne. Czytamy rady, jak „mieć piękną sylwetkę w 30 dni”, czy jak „wyrzeźbić ciało w dwa tygodnie”.

Muskularny mężczyzna
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie te rady są trochę wyssane z palca, a my tak naprawdę o tym wiemy, bo niezwykle trudno w tak krótkim okresie zdobyć tak niesamowity wynik. Myślimy tak samo o tych wszelkich cud dietach, jakie mają uczynić z nas modeli i modelki. Ale spokojnie, są sposoby, które potrafią przyspieszyć proces chudnięcia czy budowania masy mięśniowej.

Odpowiedzą na to są suplementy.

Czy Twoim zdaniem publikowany tekst posiada użyteczne informacje? Jeśli tak, to przeczytaj także pomocne artykuły, które są niezwykle ciekawe.

Do wyboru mamy sporo interesujących rodzajów, lecz godnym polecenia jest zwłaszcza jeden produkt: arginina. Jest to aminokwas niezwykle pozytywny do zrealizowania znakomitej większości procesów fizjologicznych, a są nimi na przykład wytworzenie hormonu wzrostu

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com

lubniszczenie niekorzystnych produktów przemiany materii z organizmu. Jest określana też L-arginią, uznawana za substancję niezbędną w zakresie przyrostu masy mięśniowej, stąd właśnie dlatego znajduje się ona w odżywkach dla sportowców.

Arginina znajduje się też w jedzeniu. Najbardziej korzystny jej rodzaj dostępny w mleku, przetworach mlecznych, mięsie drobiowym, występuje też w rybach (łosoś, halibut), w orzechach, płatkach owsianych, soi, słoneczniku. Pozytywy zażywania argininy są niezwykle pozytywne.

Czy wiesz, że kolejne bardzo ekscytujące teksty są tuż obok? Sprawdź i zerknij na źródło info, a na pewno poczujesz satysfakcję.

Przede wszystkim: błyskawiczny powrót do całkowitego funkcjonowania (przykładowo, po operacji), lepsze działanie czynności nerek. Za pomocą argininy jesteśmy mniej podatni na zagrożenie różnymi zakażeniami, jednocześnie prędzej się goją rany.

Arginina jest nieodzowna dla wszystkich. Wymagają jej niemowlęta, osoby starsze oraz wiadomo ludzie uprawiający sport – zawodowo i amatorsko a także ci którzy borykają się z nadwagą. Jak działa arginina? Dzięki przekształceń argininy wytwarza się substancja chemiczna – tlenek azotu. Powoduje on szersze otwarcie naczyń krwionośnych, co wpływa korzystniej na przepływ krwi. Pobudzone jest jednakże wydzielanie hormonu wzrostu i produkcja insuliny. Dzięki takiemu działaniu, że cechuje się umiejętnością do rozszerzania naczyń krwionośnych oferowana jest dla osób, które mają zaburzenie potencji.