Archowum tagów: posiłki

Kwi 02

Markety sportowe

Dzisiejszy styl życia ma bardzo negatywny wpływ na nasz organizm. Przez okrągły dzień znajdujemy się w ruchu. Cały czas załatwiamy jakieś istotne sprawy. Biegamy przez ulice naszego miasta, zawsze spóźnieni. W pracy mamy wiele różnych zobowiązań, często również zgadzamy się na dodatkowe godziny lub bierzemy pracę w domu. Ten szalony pęd sprawia, że cały czas się stresujemy.

Kwi 01

Interesujące pomysły na najważniejszy posiłek w ciągu dnia

W większej części domów często występującym pytaniem stawianym na co dzień jest kwestia „co na obiad”. Co ciekawe, w zasadzie w każdej rodzinie odpowiedź na to pytanie będzie brzmiała inaczej. Wszystko wynika bowiem z przyzwyczajeń wyniesionych ze swoich rodzin i tego, co tam się gotowało w przypadku, gdy trzeba było uzyskać potrawę na szybko lub zrobić przysłowiowe coś z niczego.

Mar 24

Czy jedzenie ma spory wpływ na nasz organizm?

Nie da się ukryć, że w naszym życiu nadzwyczaj ważną kwestia niewątpliwie jest dieta. Jest to swego rodzaju paliwo, które w szeregu przypadków dodaje nam sił do działania. W praktyce niemniej natomiast po wielokroć nasz pożywienie jest niedobrze zbilansowane. Większość z nas bowiem nie kieruje się zasadami racjonalnego odżywiania, co bez wątpienia niezwykle negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Lis 16

Najbardziej polecane sposoby odchudzania się zimą

Odchudzanie jest największą zmorą wielu osób, które od dawna są wciąż na diecie – przynajmniej tak uważają. Bardzo wskazany jest jednak ruch wraz ze zdrowym odżywianiem. Żadna dieta nie zagwarantuje naszemu organizmowi i samopoczuciu tego, co gwarantuje właściwy, odpowiednio ułożony jadłospis. Wyłączenie z tak zwanej diety dań w niej niepożądanych dać może zniewalające efekty, z których usatysfakcjonowani będziemy nie tylko pod względem fizyczności, ale przede wszystkim ze względu na nasz nastrój.

Paź 18

Zakup urządzeń i akcesoriów sportowych przez Internet

W końcu przybyła upragniona wiosna, a razem z nią ciepłe dni. Już za niedługo będzie lato i zaleje całą Polskę falą upałów. Skwarne dni w lecie najmilej się spędza nad jeziorem. Ale kiedy zerkniemy na to, co się porobiło z naszym ciałem w ciągu długich zimowych miesięcy, to mamy chęć się zapaść pod ziemię. Zamiast jednakże chować się przed całym światem, warto w końcu odpowiednio wziąć się za siebie. Budowanie proporcjonalnej sylwetki nie niesie za sobą żadnych kosztów, ale na pewno wymaga zaangażowania. Nie możemy bowiem mrugnąć okiem i znowu wejść bez trudu w strój z zeszłego roku. W wojnie z nadprogramowymi kilogramami najważniejsza jest systematyczna praca.

Starsze posty «