Archowum tagów: pomoc

Sie 01

Gdzie poszukiwać bardzo dobrej porady psychologicznej?

W życiu każdego człowieka może zdarzyć się sytuacja, z którą nie poradzi sobie samodzielnie. Może mieć na to wpływ mnóstwo czynników. Jeśli czujemy, że potrzebujemy terapii, nie można tego lekceważyć. Nierzadko zdarza się tak, że ludzie wstydzą się tego i wizyt u psychologa. Warto pokonać wstyd, ponieważ czekanie, aż problem sam zniknie, może nieść ze sobą trwałe konsekwencje.
Z jakimi problemami możemy wybrać się do psychologa?

Lip 25

Psychika też przeżywa kryzys

Zaburzenia senności jest to bardzo liczna grupa, zawierająca właściwie wszelkie negatywne objawy w związkku ze snem. Z jednej strony szkodliwa jest bezsenność, czyli nierzadko zupełna niezdolność do zaśnięcia; z drugiej strony zbyt długie spanie również może być groźne. Przykładem problemu ze snem jest także narkolepsja, objawiająca. Jednym z groźniejszych zaburzeń snu jest somnambulizm, czyli lunatykowanie. Objawia się to chodzeniem w czasie snu i jest o tyle groźne, że taka osoba może skądś spaść doznać obrażeń.

Lip 21

Alkoholizm na pewno jest bardzo ciężką chorobą ale da się ją leczyć

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu mało osób zdawało sobie sprawę z tego, jak wielce ciężką chorobą jest alkoholizm. Co najpoważniejsze, uzależnienie od alkoholu zaczyna się początkowo niewinnie. Niejednokrotnie większość z nas po prostu lubi wypić czasami kilka drinków w towarzystwie przyjaciół.

Maj 16

Implanty stomatologiczne – najwygodniejsze wyjście dla ładnego uzębienia.

Nie sposób ukryć, że w dzisiejszych czasach wizerunek jest jednym z ważniejszych aspektów naszego funkcjonowania. Zależy nam, żeby być pozytywnie odbieranym przez naszych bliskich oraz napotykane osoby.

Kwi 22

Rozwiązanie na odciski na stopach, medykament na odciski

Sporo osób ma kłopoty ze stopami. U niektórych są to brzydkie paznokcie, z którymi sami nie możemy sobie poradzić. U jeszcze innych jest to kłopot z poceniem się stóp, a u największej grupy osób występuje kłopot z odciskami. W jaki sposób się ich pozbyć, co robić, by nie powracały?

Starsze posty «