Archowum tagów: pomoc

Kwi 17

Gdzie poszukiwać bardzo dobrej porady psychologicznej?

W życiu każdego z nas może zdarzyć się sytuacja, z którą nie będzie w stanie sobie poradzić samodzielnie. Może wpłynąć na to wiele czynników. Jeśli czujemy, że chcemy terapii, nie można tego bagatelizować. Czasami zdarza się tak, że osoby z problemami wstydzą się ich i wizyt u psychologa. Powinno się pokonać wstyd, ponieważ oczekiwanie, aż problem sam zniknie, może przynieść trwałe konsekwencje.
Kiedy możemy udać się do psychologa?

Kwi 15

Czym jest oraz do czego potrzebna jest kreatyna?

Co poniektórzy ludzie, w bardziej znaczącym niż pozostali sposób troszczą się o swoją formę. Zachowują aktywny sposób istnienia, uprawiają wszelakie sporty, chodzą na siłownię i codzienne wykonują wszelakie ćwiczenia. Wykonują to dlatego, żeby fizycznie poczuć się lepiej i ażeby nie mieli kłopotów ze zdrowiem na przyszłość.

Kwi 04

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zabalował tak bardzo, że rano musiał przejść leczenie kaca – wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to miła rzecz

Jeśli nasze imprezy z alkoholem są nieczęste, to wszystko jest w porządku. Gorzej jest jednak, kiedy okazuje się, że nasze wpadki z alkoholem ciągną się od dawna i mamy okresy, kiedy wiecznie nie trzeźwiejemy.

Kwi 03

Rozwiązanie na odciski na stopach, medykament na odciski

Sporo ludzi ma problemy ze stopami. U niektórych są to wrastające paznokcie, z którymi sami nie możemy sobie dać rady. U jeszcze innych jest to problem z poceniem się stóp, a u większości istnieje kłopot z odciskami. W jaki sposób się ich pozbyć, co robić, żeby nie powracały?

Mar 27

Kiedy warto zdać się na profesjonalistę? Wizyta u psychologa – przełam wstyd oraz daj sobie pomóc

Problemy z pracą, przygnębienie, obniżenie nastroju, wielki stres – to najpowszechniejsze powody, dla jakich zastanawiamy się czy dobrze iść do psychologa. Wiele osób boi się takiej wizyty, na przykład z powodu wstydu, a niektórzy wręcz sądzą, że mogą poradzić sobie bez umiejętnej pomocy.Przytrafia się, iż niektóre osoby nie dostrzegają różnicy pomiędzy psychologiem a psychiatrą oraz w konsekwencji odkładają wizytę u profesjonalisty pomimo narastających kłopotów.

Starsze posty «