Archowum tagów: mięśnie

Maj 14

Zwyrodnienie stawów – w jaki sposób zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Przypadłość nazywana również zwyrodnieniem stawów jest bardzo bolesna i znacząco minimalizuje funkcję ruchową osoby chorej. Zapewne z tej przyczyny osoba chora otrzymuje orzeczenie o inwalidztwie.
Aberracja degeneracji i syntezy chrząstki stawowej ma podłoże biologiczne albo mechaniczne. Według statystyk, w naszym kraju cierpi na niniejszą przypadłość blisko 2 miliony* osób.Choroba dotyczy najczęściej stawów kręgosłupa, biodrowych i kolanowego.

Kwi 19

Sklep sportowy

Nasz kraj cechuje się dość kiepskim klimatem. Większość roku pojawiają się tu opady, a zazwyczaj jest chłodno. Irytuje to z pewnością każdego sportowca, który często uprawia jogging. W zimowe miesiące potrzebne okazują się bieżnie zainstalowane w ogrzewanych miejscach. Kupowanie karnetów na ćwiczenia jednak jest dość kosztowne. Rozmaite te przeszkody zwyciężą skonstruowanie prywatnej sali sportowej. W tym artykule omówimy elementy, które trzeba nabyć, by wykreować własną siłownię.

Gru 28

Dobierzmy właściwe urządzenie do ćwiczeń

Jeśli pragniemy rozpocząć ćwiczyć, lecz nie bardzo wiemy, jakie urządzenie do treningów będzie dla nas dobre, to z pewnością trzeba wpierw udać się na siłownię. Tam będziemy posiadali szansę poćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki czemu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie nabyć i jakie treningi najbardziej będą spełniały nasze oczekiwania, jeżeli chodzi o kształtowanie naszej figury.

Lis 17

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Dzisiejszy styl życia jest zdecydowanie zły dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często także bierzemy dodatkowe godziny, chcąc zrobić dobre wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przyjeżdżamy do domu wyczerpani i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze zdrowie i stosunki z najbliższymi. Mamy problemy z zasypianiem i łatwo łapią nas różnego rodzaju choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle lekceważymy.

Wrz 01

Jakim sposobem nadrobić budowę masy mięśniowej?

Zbudowanie masy mięśniowej to wybitnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i niezwykle dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma spodziewanych rezultatów.

Starsze posty «