Archowum tagów: mięśnie

Lut 05

Sklep sportowy

Polska cechuje się dość niemiłym klimatem. Dużą część roku występują tu opady, a zazwyczaj jest chłodno. Drażni to bez wątpienia każdego trenującego, który regularnie biega. Zimą potrzebne stają się bieżnie udostępniane w ocieplanych siłowniach. Kupowanie karnetów na treningi jednak jest dość drogie. Wszelkie te przeszkody zwyciężą stworzenie prywatnej sali treningowej. W tym artykule omówimy gadżety, które warto nabyć, by skompletować prywatną siłownię.

Gru 28

Dobierzmy właściwe urządzenie do ćwiczeń

Jeśli pragniemy rozpocząć ćwiczyć, lecz nie bardzo wiemy, jakie urządzenie do treningów będzie dla nas dobre, to z pewnością trzeba wpierw udać się na siłownię. Tam będziemy posiadali szansę poćwiczyć na każdym sprzęcie, dzięki czemu prościej będzie nam podjąć decyzję, co mamy dla siebie nabyć i jakie treningi najbardziej będą spełniały nasze oczekiwania, jeżeli chodzi o kształtowanie naszej figury.

Lis 17

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Dzisiejszy styl życia jest zdecydowanie zły dla naszego zdrowia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często także bierzemy dodatkowe godziny, chcąc zrobić dobre wrażenie na naszym szefie. W rezultacie, przyjeżdżamy do domu wyczerpani i poddenerwowani, co nie ma korzystnego wpływu na nasze zdrowie i stosunki z najbliższymi. Mamy problemy z zasypianiem i łatwo łapią nas różnego rodzaju choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle lekceważymy.

Wrz 01

Jakim sposobem nadrobić budowę masy mięśniowej?

Zbudowanie masy mięśniowej to wybitnie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i niezwykle dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma spodziewanych rezultatów.

Sie 14

Zwyrodnienie stawów – w jaki sposób zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Przypadłość zwana zwyrodnieniem stawów jest niezwykle dokuczliwa i bardzo minimalizuje funkcję ruchową chorego. Z tego powodu zapewne osoba chora otrzymuje orzeczenie o inwalidztwie.
Zaburzenie degeneracji oraz syntezy chrząstki stawu może mieć podłoże biologiczne bądź pochodzenia mechanicznego. Według danych statystycznych, w naszym kraju cierpi na niniejszą przypadłość ok. 2 miliony* osób.Choroba dotyczy przeważnie stawów kręgosłupa, biodrowych oraz kolanowych.

Starsze posty «