Archowum tagów: mięśnie

Sty 11

Zwyrodnienie stawów – w jaki sposób zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Przypadłość zwana zwyrodnieniem stawów jest bardzo dokuczliwa i bardzo ogranicza funkcję ruchową chorego. Zapewne z tej przyczyny chory uzyskuje orzeczenie o inwalidztwie.
Zaburzenie degeneracji oraz syntezy chrząstki stawu ma przyczyny biologiczne albo mechaniczne. Według danych statystycznych, w naszym kraju choruje na tą przypadłość ok. 2 miliony* osób.Choroba ta dotyczy najczęściej stawów kręgosłupa, biodrowego i kolanowych.

Gru 10

Sklep z urządzeniami do fitnessu

Współczesny styl życia jest zdecydowanie szkodliwy dla naszego zdrowia. Trzeba rozpocząć od tego, że za dużo czasu spędzamy w pracy. Bardzo często również zgadzamy się na nadgodziny, pragnąc uczynić dobre wrażenie na naszym szefie. W efekcie, przychodzimy do domu wykończeni i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie oraz stosunki z najbliższymi. Mamy kłopoty ze snem i szybko łapią nas różnego typu choroby. Nasze ciało przesyła nam przeróżne sygnały alarmowe, które my ciągle lekceważymy.

Paź 24

Odżywki dla sportowców

W nowym tysiącleciu warto zadbać o własne ciało i masę mięśniową, nie tylko chodząc na siłownię. Pomóc mogą tutaj specjalistyczne odżywki dla sportowców. Dobre produkty kupi tam najczęściej zarazem początkujący klient, a także osoba przygotowana na długotrwałe trenowanie własnego ciała.

Sie 22

Jakim sposobem nadrobić budowę masy mięśniowej?

Zbudowanie masy mięśniowej to niesłychanie trudne i zarazem wymagające zadanie. W praktyce bowiem wielokrotnie okazuje się, że nawet regularna i nadzwyczaj dobrze skonstruowana dieta oraz ćwiczenia fizyczne nie przynoszą ma wyczekiwanych rezultatów.

Sie 19

Co sprawia, że sport jest niezwykle modny

Wszyscy uczestniczymy w tym, jak powoli zmienia się nastawienie naszych rodaków do aktywności fizycznej. Kiedy wyjdziemy pod wieczór do najbliższego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które zajmują się bieganiem, trenują na rowerze lub uprawiają nordic walking. Pozwoliliśmy się wciągnąć w modę na zdrowy tryb życia. I doskonale.

Starsze posty «