Archowum tagów: materiał

Paź 04

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie czyli buty piłkarskie

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. W tej jakże nieskomplikowanej, a jednak niesamowicie mądrej myśli kryje się cały sens piłki nożnej. Z całą odpowiedzialnością trzeba rzec o Kazimierzu Górskim, że był Sokratesem polskiej piłki. Wbrew pozorom zawsze mówił mądre rzeczy. Parafrazując słowa mistrza można też powiedzieć, że piłka jest okrągła a nogi są dwie. I jedynie od techniki oraz szczęścia zależy której drużynie się powiedzie.

Paź 04

Platforma pompowana – do czego można ją użyć no i jak sporo może nasze osoby kosztować?

Wyjeżdżając w lokalizację, w której najważniejszą atrakcją jest woda, wielu spośród nas zabiera ze sobą cały ekwipunek no i nie mówimy tutaj o środkach do opalania, samym stroju kąpielowym, czy też nieodłącznym przy wodzie ręczniku.

Cze 16

Być jak Lewandowski czyli najlepsze buty piłkarskie

Gdyby przeprowadzić sondę wśród Polaków i zapytać o podstawową – ich zdaniem, narodową dyscyplinę sportu, z całą pewnością większa liczba pytanych odrzekłaby: futbol. Oryginalna reakcja biorąc pod uwagę fakt iż, nasza drużyna od kilku już sezonów nie dostarczyła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Ano stąd, że futbol to nie tylko wyniki.

Mar 08

Ciuchy termoaktywne – jak to właściwie działa?

Zamieszkuję w górach. Dla mnie krajobraz zielonych w tej chwili gór za oknem, zasnutych mgłą w rannej godzinie, to normalność. Co w ogóle nie jest nużące. Wręcz przeciwnie – gdy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już telewizora, starczy odrobina uwagi. I mamy pokaz! Wcześnie rano bywa, iż mgły wznoszą się jakby zasłona w teatrze. Powszechna jest opinia, iż górale potrafią intuicyjnie przewidzieć pogodę.

Gru 10

Towary wojskowe bardzo ochoczo stosujemy w celach pokojowych

Odkąd tylko militaria a więc ogólnie pojęty sprzęt związany z wojskiem, są dostępne nie wojskowym dużo ludzi poczęło używać go do różnych celów niezwiązanych z wojskowością.