Archowum tagów: lek

Sty 11

„Uniwersalny” artykuł wspomagający codzienne zdrowie – czy istnieje coś takiego?

Aktualnie na każdego rodzaju bolączkę oferowana jest tabletka albo syrop, który błyskawicznie jest zdolny poprawić zdrowie. Jednak przyjmowanie dużej ilości zróżnicowanych leków może negatywnie odbić się na działaniu całego organizmu w długoterminowym wymiarze.

Sty 01

Medycyna alternatywna – ganoderma lucidum lekiem na całe zło?

W dzisiejszych czasach, gdy reklamy zewsząd zachęcają do wypróbowania następnych medykamentów, a firmy farmaceutyczne rywalizują w wymyślaniu kolejnych wyjątkowych specyfików, mających zagwarantować nam zdrowie oraz doskonałe samopoczucie, warto sięgnąć po dary medycyny naturalnej, których skuteczność udowadniana jest od wieków.

Gru 05

Infatrini to trafna dieta dla dzieci, które posiadają problemy zdrowotne

Dla każdego rodzica najistotniejsze będzie zdrowe maleństwo. Nie ma najmniejszej wątpliwości, iż każda dama będąca w ciąży każdego dnia modli się o to samo.

Lis 12

Niejednokrotnie sprawdzone możliwości na krajowym rynku

Jako lek określana jest każda substancja, bez względu na jej pochodzenie, co jest właściwa do przyjmowania jej przez organizm. Podawana jest wówczas w postaci farmaceutycznej, dzięki czemu osiąga się upragniony efekt terapeutyczny. Najczęściej leki mają za zadanie szczególnie zapobieganie chorobom. Dokładnie określone dawki poszczególnych lekarstw, co są rekomendowane dla osób w pewnych przedziałach wiekowych – to wszystko znajduje się w załączonej do leku ulotce.

Wrz 10

W dzisiejszych czasach mnóstwo maluchów zbyt wiele czasu spędza przed komputerem – rodzice muszą jakoś z tym walczyć

Nastały czasy, gdy rodzice nie muszą już niemal na siłę zabierać pociechy na obiad z podwórka, gdyż te bawiły się na podwórku z rówieśnikami. Teraz pociechy wolą całymi dniami siedzieć przed komputerem i grać.

Starsze posty «