«

»

Sty 27

Kupuj leki taniej

Pieniądze
Autor: hisks
Źródło: http://www.sxc.hu
Chcesz wydawać mniej na leki? Teraz możesz oszczędzić nawet do kilkuset złotych rocznie, korzystając z portalu . To pierwszy w Polsce internetowy portal umożliwiający znalezienie najtańszego leku z tym samym składnikiem w aptece.

Innowacyjny, jedyny tego typu portal w Polsce zawiera informacje o najbardziej popularnych lekach bez recepty oraz suplementach diety, a także kosmetykach dostępnych w polskich aptekach.

Portal umożliwia bezpłatne znalezienie najtańszego leku, czy suplementu diety, zawierającego ten sam składnik, albo inaczej mówiąc, tę samą substancję czynną.

Również jeśli stosujemy jakiś preparat, a efekty nie są zadowalające, wtedy na portalu możemy poszukać preparatów z innymi składnikami, na tę samą dolegliwość. Dzięki temu unikniemy kupowania kolejnego leku, sprzedawanego pod inną marką, ale z tym samym składnikiem. Już teraz możesz zaoszczędzić w zależności od danej kategorii leku nawet do kilkuset złotych rocznie.

Czy masz pytania w odniesieniu do opisywanej kwestii? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj informacje (http://www.andragog.edu.pl/index.php/kierunki-studiow/9-kierunki/45-oligofrenopedagogika-i-edukacja-integracyjna-w-ogolnodostepnych-placowkach-oswiatowych) na przedstawiane zapytanie – na pewno okażą się one bardzo interesujące.

br>
Spodobał Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę kardiolog oborniki śląskie pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na tego typu temat.

Jeśli stosujesz kilka leków jednocześnie, oszczędności mogą być naprawdę bardzo duże.

Jest to także narzędzie, które będzie budowało zdrową konkurencję na rynku leków, gdyż w długim okresie czasu będzie zachęcało producentów do poszukiwania innowacji i obniżania cen.

Dotacje na innowacje
Źródło: www.lepszylek.pl