Archowum tagów: kilogramy

Sty 13

Zgubienie zbędnych kilogramów – tak łatwo powiedzieć

kiedy temperatura wzrasta to prognoza, że czas wyrzucić parę niepotrzebnych partii odzieży. Do komody pakujemy kurtki, golfy, chowamy obuwie na zimę, a czapkę zimową wymieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże „przybyło” nas trochę, tak, siedzenie w długie zimowe wieczory i zajadanie się, zero ruchu – to czynniki, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy. następnie przychodzi wiosenno-letni okres, a wielu z nas krępuje się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

Lis 03

Czas spędzany na basenie szczególnie wskazany kobietom

Gorąco polecam częste chodzenie na pływalnię, ponieważ tak naprawdę nie ma za wielu ciekawszych form aktywności sportowej. Moim skromnym zdaniem często uważamy, że pływanie jest niby faktycznie efektywne, dające doskonałe efekty, lecz jakby nie patrzeć ciężkie na dłuższą metę. Najzupełniej nie mogę się z tym zgodzić. Choć nie posiadam dobrej formy fizycznej, tak czy siak często sytuacja jest taka, iż nawet nie chcę wyjść z basenu. Pływanie wciąga!

Sie 17

Jaką metodą robić ćwiczenia w mieszkaniu i się tym tak szybko nie znudzić?

Każdy doskonale wiemy, że ruch to zdrowie. Dlatego wszyscy stara się wybrać jakąś opcję aktywności fizycznej, która będzie mu odpowiadała. Dobrze, że możliwości jest całe mnóstwo, tak, więc każdy chętny na sto procent znajdzie jakieś rodzaj aktywności dla siebie. Nie musimy zacząć od chodzić na siłownię, czy biegania maratonów, na starcie możemy zacząć od czegoś lżejszego, co nie zrazi nas do ćwiczeń. Dobrym rozwiązaniem są kijki nordic walking. Gdy wychodzimy na dwór możemy wybrać wygodny strój i wziąć kijki. Poza tym inwestycja kijków stanie się idealną motywacją do systematycznych spacerów.

Maj 19

Znakomite akcesoria do walki ze zbędnymi kilogramami

Faktycznie efektywna walka z niechcianymi kilogramami praktycznie w żadnym przypadku nie jest prosta, ale na pewno powinna to być niesamowicie wręcz ważna sprawa dla każdego, kto tylko pragnie cieszyć się dobrą sylwetką. Uzyskanie faktycznie satysfakcjonujących nas wyników w tych kwestiach w bardzo dużym stopniu zależy nade wszystko od tego, jak się za to zabierzemy i czy wykażemy się odpowiednią silną wolą – jeśli nie włożymy w coś takiego faktycznie dużego wysiłku, to możemy z góry zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie.