«

»

Paź 12

Jonizacja minusami, czyli wychodźmy po burzy, organizujmy ogniska, kupujmy nawilżacze powietrza

Nawilżacze powietrza mają istotny wpływ na poprawę funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Duża „suchość” sprawia, iż w powietrzu unosi się wiele pyłu i roztoczy, które – zwłaszcza u alergików – prowokują katar i kaszel. Najczęściej mierzymy się właśnie z problemem niedoboru wilgoci. Rekompensatą jest dla nas urządzenie do oczyszczania powietrza.

Warto w tym miejscu uświadomić sobie, że odpowiednia wilgotność powietrza to nie tylko domena jednej chwili. Stworzenie warunków idealnych tylko na czas pracy, przy niezadbaniu o warunki przed i po, nie pomoże w poprawie własnego samopoczucia. Równa liczba jonów powinna towarzyszyć nam jak najczęściej.

koniecznie zobacz
Źródło: http://www.airnaturel.pl

W parze z wilgotnością idzie kwestia jonizacji powietrza. To zdecydowanie istotna, ale co gorsza – bagatelizowana sprawa. Przesiadujemy przed różnymi monitorami (telewizor, komputer, laptop) zdarza się że nawet powyżej ośmiu godzin dziennie. Właśnie te sprzęty przyczyniają się do wyemitowania w naszą stronę tylu dodatnich jonów, których nie przyjęlibyśmy od środowiska naturalnego.

Wykonaj krok do przodu i sprawdź co ma praktyczna treść – znalezione tam dane pochłoną Cię kompletnie, gdyż są zajmujące.

Będąc zbyt „na plus” nie funkcjonujemy tak jak powinniśmy.

Nawilżacz powietrza to sprzęt, który wytwarza przede wszystkim jony minusowe, które mają wyrównać emitowane na dniu wartości dodatnie, do wartości neutralnej. Jakie można wyróżnić ich zalety? Będąc w środowisku, w którym wpływają na nas jony ujemne, jesteśmy bardziej skoncentrowani; rany także szybciej zaczynają się goić. W przeciwieństwie do jonów dodatnich reakcje biologiczne również ulegają zintensyfikowaniu. Atrakcyjności nawilżaczom dodają odpowiednio dobrane olejki eteryczne.

Jeśli prezentowany artykuł Cię zainteresował, to śmiało kliknij tu i zobacz, co przeczytasz w najświeższym wpisie (http://www.medimix.pl/wyprzedaz). On też jest godny zainteresowania.

Ich zapach pozwala na lepsze zrelaksowanie się, zniwelowanie stresu, poprawę nastroju.

Oczyszczacz powietrza - airnaturel.pl
Można też jonizować organizm w sposób naturalny. Taki który spowoduje, że będziemy mogli odstawić na bok nawilżacze ultradźwiękowe i parowe, np. zobacz. Uwaga, jeśli częściej niż gdzie indziej u nas pada mamy przewagę! Wyspiarska pogoda nie zrekompensuje nam dnia ze słońcem, jednakże pozwoli na zrównanie się jonów, ważnych dla lepszego funkcjonowania biologicznej maszynerii. Kolejnym sposobem na doładowanie się „minusami” pod dniu pełnym elektronicznych „plusów” jest zorganizowanie ogniska, grilla. Czyli jak najbliżej kolejnego żywiołu, którym tym razem jest ogień.