«

»

Paź 21

Jak zaoszczędzić pieniądze jeśli nie wyobrażamy sobie życia bez codziennego dymka? Robić je samemu!

Chociaż od kilku lat trwa nieustająca kampania mająca zniechęcać ludzi do palenia, a miejsce palaczy w przestrzeni publicznej zostało ograniczone do minimum, grupa osób lubiących sobie zapalić stale jest dość liczna. Jednym z elementów, które mają przekonać nałogowców do porzucenia tego szkodliwego zwyczaju i zrażać potencjalnych palaczy do zakupu pierwszej paczki papierosów jest jej wysoka cena. Jeśli palimy od czasu do czasu nie stanowi to dla nas aż tak wielkiego problemu. Jeśli jednak papierosy towarzyszą nam przez cały dzień, odczujemy to dość mocno w naszej kieszeni.

Jedyną drogą do ograniczenia kosztów palenia jest własnoręczne skręcanie papierosów. By móc je wykonywać w domu potrzebny jest porządny tytoń, maszynka do papierosów oraz glizy lub tak zwane bletki (łatwa w obsłudze maszynka do papierosów). Gliza to nic innego jak wyposażona w filtr papierowa tubka, w której umieszcza się wybraną mieszankę tytoniową. Spośród produktów tego rodzaju szczególnie poleca się glizy Dark Horse, które wytwarzane są wyłącznie w Europie, a ich znakiem rozpoznawczym jest doskonały filtr (filtr do prysznica) i perfekcyjne wykończenie (gilzy marki dark horse).

ortopeda
Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Aby odpowiednio wypełnić wnętrze glizy musimy posiadać dobry sprzęt. W sklepach z akcesoriami dla palaczy możemy znaleźć różne typy nabijarek do papierosów. W sprzedaży dostępne są nabijarki ręczne i automatyczne.

W sytuacji, gdy masz ochotę przestudiować tę problematykę też pod innym kątem, przeczytaj więcej w tym tekście (https://apteczka-madrali.pl/95-inhalacje), ponieważ on także ją przedstawia.

Bez względu na to, który model zakupimy, musimy pamiętać, że nabijarka do papierosów ma być przede wszystkim niezawodna i efektywna (nabijarki do papierosów).

Kupno maszynki do papierosów to Ponadto dzięki glizom i nabijarkom możemy mieć papierosy zawierające wybrany przez nas tytoń smakowy.