«

»

Maj 07

Jak najlepiej powiększyć biust? Tak by było zdrowo i w pełni bezpiecznie, a jednocześnie efektywnie? Jest na to sposób

Marzysz o pięknym biuście, ale nie chcesz implantów? Jest na to świetna metoda! Jesteś w stanie swój biust zwiększyć tłuszczem. Może brzmi to dość osobliwie, ale to rzeczywiście świetna metoda. Piersi po takim zabiegu prezentują się naturalnie, co najważniejsze nie mają w sobie protezy silikonowej (jaka może mieć związek z różnymi kłopotami zdrowotnymi).

Tego rodzaju zabieg powiększania biustu tłuszczem zachodzi w dwóch etapach. Pierwszym z nich jest liposukcja, czyli pobranie tłuszczu i jego przygotowanie. Kolejny etap to wielowarstwowy przeszczep tłuszczu do piersi. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym.

Interesujący tekst, nie uważasz? Jeśli zatem masz ochotę zobaczyć podobny materiał, sprawdź (http://englander.com.pl/dla-mam/) co dla Ciebie mamy, to także może Ci się spodobać.

To wtedy pobiera się odpowiednią ilość tłuszczu z różnorodnych miejsc, na przykład z brzucha czy ud. Po zdobyciu tego materiału tworzy się odpowiednią substancję, w jakiej oddziela się bezużyteczne, płynne frakcje. Następnie przez nieduże nakłucia, dość cienkimi kaniulami aplikuje się tłuszcz. Wykonuje się to cienkimi pasmami, pomiędzy skórą a gruczołem. Aplikuje się także pod gruczoł piersiowy, np. do mięśnia piersiowego, oraz wokół piersi.

biust
Autor: Ava
Źródło: http://www.jagna.pl

Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy jędrne i większe piersi. Co interesujące, dzięki liposukcji pozbywamy się nieprzyjemnych fałd, czy to na brzuchu czy w okolicach ud (strona ). Bardzo ważne jednak, aby pamiętać, iż przeszczepiony tłuszcz to żywa tkanka, więc jak ma normalnie funkcjonować w nowym miejscu to zabieg powinien być wykonany niezwykle dokładnie, a materiał musi być pobrany w odpowiedniej ilości. Zbytnio wielka ilość tłuszczu sprawi, że jego nadmiar może się nie zagoić. Doświadczony chirurg, jak powiększanie biustu tłuszczem Wrocław, jest w stanie ocenić to przed zabiegiem dobierając odpowiednią ilość tłuszczu, który może przeszczepić do piersi pacjentki.

Powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg niemal idealny, a to dlatego, że piersi wyglądają w pełni naturalnie. Co równie ważne, nie mają w sobie ciała obcego, natomiast rezultat tego zabiegu jest w pełni zadowalający dla przeważającej większości pacjentek. Ponadto, liposukcja wyszczupla sylwetkę, co jest ważne dla wielu kobiet.

Kolejna witryna, która ma newsy na poniższy temat da Ci szansę, by pogłębić znajomość rzeczy. To istotne, więc idź tutaj peeling medyczny i wyczytaj sporo wątków.

Pamiętajmy jednak, jak pragniemy stosunkowo duży biust to powinniśmy przeprowadzić parę zabiegów. Okres rekonwalescencji po zabiegu nie trwa długo, jest jednocześnie mało bolesny.