Archowum tagów: dolegliwości

Maj 16

Jak skutecznie poradzić sobie z katarem?

Zima to niewątpliwie okres w roku który posiada niepowtarzalny urok – świat skrywa się wówczas pod piękną bielą, a same tylko długie, zimowe wieczory w domowym zaciszu dla każdego z nas mogą być czymś bardzo relaksującym. Równocześnie jednak trzeba pamiętać o tym, że wraz z całym takim pięknem zima przynosi każdemu z nas również i szereg zagrożeń pod postacią najróżniejszych dolegliwości, na które jesteśmy wtedy narażeni. Trudno jest znaleźć kogoś, kto co roku w tym okresie chociaż przez chwilę nie chorowałby nawet na zwykły katar; fakt, coś takiego nie stanowi może żadnego realnego zagrożenia dla naszego zdrowia, ale z drugiej strony może nam to skutecznie uniemożliwić normalne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Maj 15

Co powinniśmy robić, aby nie narzekać na własne zdrowie?

Uwielbiamy nieustannie narzekać – na władze, drogi, ale również na swoje zdrowie. W sumie byłoby dobrze, gdyby uskarżanie się, szczególnie na zdrowie, nie miało żadnej racji bytu. Jednakże w wielu przypadkach faktycznie możemy napotkać na niemałe problemy, przykładowo jęczmień na oku czy zatrucie się. Bardzo wielu mądrych ludzi zwykło twierdzić, że rodzina bądź pieniądze odgrywają ważną rolę, lecz tak czy siak w żadnym razie nie można w żaden sposób pomniejszać wielkiego znaczenia swojego zdrowia. Dbajmy o siebie, to raczej nie jest aż takie ciężkie!

Kwi 21

Markety sportowe

Dzisiejszy styl życia ma wyjątkowo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Przez okrągły dzień znajdujemy się w ruchu. Cały czas załatwiamy jakieś istotne sprawy. Pędzimy przez ulice naszego miasta, zawsze spóźnieni. W pracy mamy dużo różnych obowiązków, nierzadko również bierzemy nadgodziny lub bierzemy pracę w domu. Ten niesamowity pęd powoduje, że ciągle się stresujemy.

Mar 14

Pozbywanie się cellulitu laserem, rezultaty liposukcji oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu jako dokuczające wiele kobiet codzienne sprawy.

W obecnych czasach występuje niezwykle sporo możliwości troszczenia się o własną urodę. Aktualnie pierwszeństwo wiedzie prowadzenie ekologicznego trybu życia, co przyczynia się do zwiększonej uwagi na wygląd sylwetki. Jak ogólnie wiadomo na rynku dostępne są postępowe sposoby przyzwalające na odzyskanie wyczekiwanej formy i witalności.

Lut 20

Sprzyjające zdrowiu dodatki do dań na co dzień

Kilka dekad temu niemiecka uczona stworzyła dietę, która do dnia dzisiejszego przestrzegana jest przez wielu ludzi na całym świecie. Chodzi mianowicie o dietę doktor Budwig, której działanie opiera się na przyswajaniu oleju lnianego. Jest to dieta zdrowotna, choć w niektórych przypadkach można ją też stosować jako dietę odchudzającą. Jej podstawą, poza przyjmowaniem oleju tłoczonego na zimno, jest spożywanie jedynie naturalnych artykułów.

Starsze posty «