Archowum tagów: dieta

Lip 27

Markety sportowe

Dzisiejszy tryb życia posiada bardzo niekorzystny wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w biegu. Ciągle załatwiamy jakieś ważne sprawy. Biegamy przez ulice naszego miasta, zawsze spóźnieni. W pracy czeka na nas wiele różnych wyzwań, często także bierzemy nadgodziny albo bierzemy robotę w domu. Taki ogromny wyścig z czasem sprawia, że cały czas jesteśmy zestresowani.

Lip 21

Serce jak dzwon

Serce mamy tylko jedno. Choć nieodporne na życiowe problemy, do których zaliczyć można dolegliwości, jak i zawody sercowe, pulsuje w najlepsze i nie planuje się zatrzymać. Co jednak, gdy co nieco zaczyna się wydarzać, coś co nas niepokoi, coś nieznanego, szkodzącemu naszemu poczuciu bezpieczeństwa? Najpierw zastosowujemy własne znane sposoby: ziółka na ukojenie, ciut ruchu, gdy to nie skutkuje z trwogą chwytamy się za serce i idziemy do doktora – kardiologa.

Cze 25

Trener osobisty

Jeśli chodzi o to, co może zaproponować nam trener osobisty jako miasto wyraźnie odróżniają się na tle innych profesjonalizmem naszych ekspertów. Bogata, a co najistotniejsze dla potencjalnych klientów, dokładnie dopasowywana oferta pozwala zgubić nadprogramowe kilogramy czy zadbać stuprocentowo o formę. Kondycja fizyczna jest ważna o każdej porze roku, dlatego warto systematycznie dbać o siebie. Trener osobisty dokłada wszystkich starań do zastosowania szczególnie korzystnych środków.

Maj 24

Pozbywanie się cellulitu laserem, rezultaty liposukcji oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu jako dokuczające wiele kobiet codzienne sprawy.

W teraźniejszych czasach występuje niezwykle wiele szans dbania o własną urodę. Obecnie prym wiedzie prowadzenie zdrowego trybu życia, co przyczynia się do powiększonej uwagi na wygląd postawy. Jak powszechnie wiadomo na rynku dostępne są nowe drogi przyzwalające na odzyskanie pożądanej sprawności i witalności.

Maj 12

Jesteśmy chętni na nowe eksperymenty w kuchni

Przez minione 20 lat powstało w Polsce gro lokali restauracyjnych orientalnych, które oferują dania, z którymi nie mamy do czynienia w naszej rodzimej kuchni. Jedną z takich potraw jest m.in. zupa kokosowa, która pochodzi z samej Tajlandii. Jest to potrawa, która posiada charakterystyczny dla siebie smak, który przypadł do gustu bardzo wielu smakoszom. Zupa ta serwowana jest przeważnie z ryżem, który ugotowany jest na parze.

Starsze posty «