Archowum tagów: dieta

Lut 20

Sprzyjające zdrowiu dodatki do dań na co dzień

Kilka dekad temu niemiecka uczona stworzyła dietę, która do dnia dzisiejszego przestrzegana jest przez wielu ludzi na całym świecie. Chodzi mianowicie o dietę doktor Budwig, której działanie opiera się na przyswajaniu oleju lnianego. Jest to dieta zdrowotna, choć w niektórych przypadkach można ją też stosować jako dietę odchudzającą. Jej podstawą, poza przyjmowaniem oleju tłoczonego na zimno, jest spożywanie jedynie naturalnych artykułów.

Lut 17

Jak sprawnie poradzić sobie z problemami z układem trawiennym, takimi jak zgaga czy nadkwaśność.

Wiele osób raczej nie przykłada zbytniej uwagi do swojej diety, odżywiając się nie zawsze dobrze. Przez wiele lat życia w taki sposób mogą nie mieć żadnych dolegliwości, ale w pewnej chwili nieodpowiednia dieta może o sobie dać znać. Objawy takiego stanu rzeczy mogą być bardzo różne – u niektórych może się pojawić nadwaga i problemy z krążeniem, u innych dolegliwości wątroby, a u części osób nadkwaśność żołądka oraz zgaga. Niektóre z tych dolegliwości są niebezpieczne dla stanu zdrowia i w interesie takiej osoby leży, aby zacząć je jak najszybciej leczyć. Inne zwyczajnie będą mało przyjemne i wygodne, więc i przy nich można zmienić kilka niewłaściwych nawyków.

Lut 02

Markety sportowe

Obecny styl życia posiada bardzo negatywny wpływ na nasz organizm. Przez okrągły dzień jesteśmy w biegu. Ciągle załatwiamy jakieś pilne sprawy. Pędzimy przez ulice naszego miasta, zawsze się spóźniając. W pracy czeka na nas mnóstwo różnych zobowiązań, często również bierzemy dodatkowe godziny lub dokańczamy robotę w domu. Ten ogromny pęd sprawia, że wiecznie się stresujemy.

Sty 24

Pozbywanie się cellulitu laserem, rezultaty liposukcji oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu jako dokuczające wiele kobiet codzienne sprawy.

W bieżących czasach istnieje niezwykle sporo szans dbania o własną urodę. Aktualnie pierwszeństwo wiedzie prowadzenie zdrowego trybu życia, co przyczynia się do zwiększonej uwagi na prezentacje postawy. Jak generalnie wiadomo na rynku dostępne są nowoczesne sposoby pozwalające na odzyskanie wymarzonej sprawności i zdrowia.

Sty 19

Zdrowa żywność dla każdego

Można wskazać szereg rozmaitych rzeczy które mogą mieć decydujący wręcz wpływ na to, czy będziemy mogli cieszyć się rzeczywiście mocnym i wolnym od jakichkolwiek chorób organizmem przez długi czas. Każdy z nas powinien rzecz jasna jak najbliżej zapoznać się z nimi wszystkimi, bowiem zadbanie o nie jest w takim razie bardzo ważne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że dość powszechnie panuje aktualnie mit twierdzący, że dbanie o tego typu rzeczy zawsze jest bardzo ciężkim zadaniem, wymagającym od nas praktycznie radykalnej zmiany całego swojego życia.

Starsze posty «