«

»

Paź 26

Czy okulary są czymś komfortowym? Co może okazać się dobrym zamiennikiem?

Pewnie niejedna osoba mająca okulary jest czasem już zmęczona koniecznością noszenia ich. Niestety posiadają one swoje wady. Kiedy patrzymy na osoby noszące okulary z boku, jest to dla nas czymś naturalnym, właściwie wydaje się to dość wygodne. Jednak tylko sami użytkownicy mają pojęcie jak jest to uciążliwe. Po pierwsze, najczęściej w okresie zimnym, jak temperatury się zmieniają, za sprawą wchodzenia i wychodzenia z pomieszczeń na dwór, okulary mają tendencję do parowania. Jest to dość niewygodne.

Do tego z pewnością są niewygodne w czasie szybkiego ruchu, dajmy na to przy podbieganiu na tramwaj mogą spadać. Do tego należy je czyścić często, gdyż szybko się brudzą. To tylko kilka wad, które mogą być bardzo uciążliwe.

Jeśli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj asortyment (https://www.tuv.com/poland/pl/certyfikat-i-oznakowanie-zgodno%C5%9Bci-ce.html), który Ci sugeruje. Z pewnością jest tym, czego już długo poszukujesz.

Jaką w związku z tym mamy alternatywę?

Dobrym wyjściem mogą być dwutygodniowe soczewki acuvue. Nie trzeba ich zdejmować często, albo też co dzień wymieniać na nowe. Oprócz tego dadzą one komfort osobom z uczuciem suchości oka, bo acuvue dają poczucie nawilżenia nawet, gdy długo siedzimy przed komputerem. Są one tak zrobione, abyśmy nie musieli często sięgać po krople do oczu. Niestety często tak się zdarza jak pracujemy w pomieszczeniach z klimatyzacją lub przebywamy w zadymionych miejscach.
rajsoczewek.pl
Źródło: foter.com

Prócz tego dużym plusem będzie to, że latem możemy nosić swoje ulubione okulary przeciwsłoneczne, co z reguły nie jest możliwe nosząc zwykłe okulary. Będziemy mogli poczuć się zupełnie normalnie. Jak wtedy, gdy jeszcze nie musieliśmy nosić okularów. Wszystko przez soczewki acuvue, jakie są jednymi z najgładszych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Do tego posiadają filtry UV, jakie doskonale chronią przed szkodliwym promieniowaniem słońca. Są w związku z tym odpowiednie bez względu na to jaka jest pora roku. Sprawdzają się świetnie tak zimą, kiedy centralne ogrzewanie niesamowicie wysusza oczy, jak również w porze letniej chroniąc przed niebezpiecznym promieniowaniem. Podsumowując, acuvue są jak najbardziej dla tego, kto ceni sobie wygodę. Dla osoby, która chciałby czuć większy komfort jeśli chodzi o używanie soczewek na co dzień.

Podoba Ci się wpis tekst? To przejdź do serwisu (https://lajkonik-pik.pl/shop/plac-dominikanski-2/), by zapoznać się z dodatkowymi info na ten temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Chciałby mieć uczucie dobrego nawilżenia i świeżości oczu, nawet jeżeli warunki otoczenia są niesprzyjające.

Szczególnie polecane są osobom spędzającym sporo czasu przed komputerem, w klimatyzowanym biurze, gdzie już po krótkiej chwili możemy odczuć negatywne skutki pracy w tych warunkach właśnie w postaci wysuszonych i zmęczonych oczu. Z tego powodu właśnie warto sprawdzić samemu takie soczewki i zobaczyć jak duża jest różnica.