Archowum tagów: czas

Kwi 02

Wakacje nad polskim morzem jest niezapomnianym doświadczeniem

Jak co roku powinniśmy dokonać wyboru gdzie spędzić urlop. Ciekawą propozycją jest zaplanowanie lata na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.
Olsztyn
Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli szukasz szerokich, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,połączenia cieków wodnych i morza; miejsc do uprawiania letnich sportów wodnych tj. żeglarstwo czy wędkarstwa idealnym rejonem jest gmina Stegna.

Mar 31

Nie duże trampoliny – czy są jedynie przeznaczone do zabawy dla naszych własnych dzieci?

Skakanie na trampolinie zwykle kojarzy się nam z dziećmi, chociaż tak naprawdę to osoby dorosłe częściej z nich korzystają, niż nasze pociechy. Powstało niewiarygodnie sporo rodzajów trampolin, istnieją większe oraz mniejsze, jednak nas dzisiaj będą ciekawić tylko te drugie, głównie z powodu tego, że posiadają bardzo szerokie zastosowanie – o wiele bardziej szerokie, aniżeli ma możliwość nam się wydawać.
Używanie trampolin – szczególnie tych mniejszych rozmiarów – nie ogranicza się do tych przeznaczonych dla dzieci, które to spotykamy dla przykładu w trakcie wizyty wesołego miasteczka, czy też tych, które my sami dla naszych maluchów zakupujemy, a potem stawiamy we własnym ogrodzie.

Mar 27

Kijki nordic walking powinny okazać się być do nas dopasowane

Gdy chcemy wykonywać jakiś sport, albo zagwarantować sobie choć trochę ruchu, to koniecznie musimy zaopatrywać się w właściwy sprzęt. Z jednej strony powinien okazać się być on zachętą do podejmowania wysiłku, lecz z drugiej strony powinien nam dopomagać w jak najlepszym wypełnianiu wszelkich treningów, tak żeby przynosiły one oczekiwane efekty.
Kijki nordic walking nabędziemy w różnorakich sklepach sportowych
Pragnąc posiadać pewność, że w czasie SPAceru zaangażujemy całe nasze ciało do wysiłku, musimy zaopatrywać się w dobre kijki nordic walking.

Mar 23

Jak wybrać obóz żeglarski. Poradnik

Po pierwsze przemyśl – z kim pojechać na obóz ? Najpewniej będzie wybrać wypróbowane miejsce. Jeśli Twój kumpel był na obozie i wrócił usatysfakcjonowany, to jest to doskonała rekomendacja.
Jeżeli nikt nie może Ci polecić konkretnej firmy, wpierw dokonaj selekcji organizatorów.

Mar 21

Jak trenować w domku? Zasady oraz pomysły na treningi

Kiedy za oknem śnieg, a w portfelu tak pusto, iż nie jesteśmy w stanie nabyć karnetu na siłownię, zaczynają się wymówki – pada, jest ziąb, nie mam jak trenować.
Prawda jest jednak taka, iż dla chcącego nic skomplikowanego – nawet w domku wykonać możesz każdy trening, który sobie opracowałeś: wystarczy trochę pomyśleć! A więc w jaki sposób trenować w domku, aby widzieć efekty? Wszystko naturalnie zależne jest od tego, co pragniesz osiągnąć.

Starsze posty «