Archowum tagów: ćwiczenia

Lut 20

Codzienne ćwiczenia, a zdrowie

Kiedy rok temu zaszedłem do lekarza rodzinnego, dostrzegł, że po prostu mocno się zapuściłem. A więc przytyłem, zacząłem miewać spore problemy zdrowotne. Dobrze, że doktor potrafi być przekonujący, ponieważ po jego namowach w znacznym stopniu zmieniłem swoje funkcjonowanie. Czyli zacząłem każdego dnia ćwiczyć. Najbardziej pomocne jest bieganie: biegam kilka kilometrów co jakieś dwa dni. Taka dawka aktywności fizycznej sprawiła, że nareszcie przestałem nagminnie tyć, a do tego sporo schudłem.

Lut 16

Duża popularność ćwiczeń siłowych. Interesujące rozwiązania jeśli chodzi o domową siłownię – co warto kupić do swojego domu?

Niestety, ale w obecnych czasach wielu z nas boryka się co jakiś czas z różnymi dolegliwościami o charakterze zdrowotnym. Trzeba pamiętać, że zarazem kondycja fizyczna, jak i psychiczna ludzi może zostawiać wiele do życzenia. Niemałym wyzwaniem byłoby wymienienie praktycznie wszelkich jednostek chorobowych, które spotykają dzisiejsze społeczeństwo.

Lut 02

Markety sportowe

Obecny styl życia posiada bardzo negatywny wpływ na nasz organizm. Przez okrągły dzień jesteśmy w biegu. Ciągle załatwiamy jakieś pilne sprawy. Pędzimy przez ulice naszego miasta, zawsze się spóźniając. W pracy czeka na nas mnóstwo różnych zobowiązań, często również bierzemy dodatkowe godziny lub dokańczamy robotę w domu. Ten ogromny pęd sprawia, że wiecznie się stresujemy.

Sty 29

Jak poprawić efekty diety? Dowiedz się więcej o zdrowej wodzie

Nowoczesny styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Jesteśmy przemęczeni, lwią część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie odpoczywamy, zbyt mało śpimy. W dodatku, źle się odżywiamy. Spożywamy cokolwiek i gdziekolwiek. W zasadzie, chodzi nam tylko o zabicie uczucia głodu. A przecież, nasze ciało do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Bardzo ważna jest również woda.

Sty 25

Czemu warto wykonywać regularne ćwiczenia? Co nam gwarantuje aktywność fizyczna? Jakie są najbardziej oczywiste plusy?

Z różnorakimi ćwiczeniami, uprawianiem sportu oraz wszelkiego rodzaju aktywnością jest tego rodzaju kłopot, że ciężko się do tego zabrać. Jednakże z pewnością dobrze, bo taka aktywność świetnie wpływa na samopoczucie, sprawia, iż chce nam się żyć.

Starsze posty «